Cichopek i Hakiel już po sprawie rozwodowej. Znaczący komentarz tancerza!

W marcu 2022 r. Kasia Cichopek i Marcin Hakiel ogłosili, że się rozstają.

Ta wiadomość wywołała wielkie poruszenie. Później Marcin Hakiel sugerował, że Kasia Cichopek rozstała się z nim “dla kogoś” innego [zobacz tutaj]. Następnie miała miejsce afera z podsłuchem założonym w samochodzie partnera Cichopek z “Pytania na Śniadanie”. W sieci pojawiły się informacje, że nagrywający jest w posiadaniu zapisów rozmów Cichopek i Kurzajewskiego. Wiele też plotkowano o rzekomym romansie prowadzących “PnŚ”. 

Gdy więc dziś odbyła się pierwsza rozprawa rozwodowa Cichopek i Hakiela, to jej przebieg okazał się być sporym zaskoczeniem.

 

ślub brali w 2008 – https://www.instagram.com/marcinhakiel/

 

Otóż, jak poinformowała agentka Katarzyny Cichopek- Aldona Wleklak, para już przed rozwodem podjęła wszelkie ustalenia dotyczące podziału majątku czy opieki nad dziećmi (wybrali tryb opieki naprzemiennej po jednym tygodniu u każdego z rodziców). I tak już podczas pierwszej rozprawy 25 sierpnia 2022 r. orzeczono rozwód:

 

Kasia i Marcin uzyskali rozwód. Rozstali się za porozumieniem stron. Para uzgodniła szczegóły rozwodu znacznie wcześniej, więc o kłótniach i jakichkolwiek oskarżeniach nie było mowy

– zapewniała Aldona Wleklak w rozmowie z Jastrząb Post.

 

Oceniając koniec swojego małżeństwa, Kasia Cichopek przyznała, że jest to dla niej trudny czas, jednak nie chciała rozwijać tematu. Tymczasem Marcin Hakiel na instagramie zamieścił znaczący wpis:

 

Coś się kończy, coś się zaczyna…#sunset #alwayslookonthebrightsideoflife ✌🏼

– napisał.

 

Jak więc widać tancerz pogodził się już z rozstaniem i teraz czeka na nowe.

 

>>>Edyta Herbuś i Piotr Bukowiecki podjęli ważną decyzję! Radosne wieści od tancerki!

 

https://www.instagram.com/p/ChsH-kAM8qC/

 

Jeden komentarz

Możliwość komentowania została wyłączona.