Joanna Opozda leczy złamane serce na Madagaskarze. Wiemy z kim!

Joanna Opozda leczy złamane serce na Madagaskarze. Wiemy z kim!

Pod koniec 2020 roku Joanna Opozda poinformowała o swoim rozstaniu z Antkiem Królikowskim.

Para od początku wzbudzała duże zainteresowanie, więc Joanna Opozda wydała oficjalne oświadczenie. W poście z 29 grudnia 2020 pisała:

 

W odpowiedzi na liczne pytania od dziennikarzy i mediów chciałabym potwierdzić, że rozstaliśmy się z Antkiem. Antkowi szczerze życzę wszystkiego co najlepsze. Mam nadzieje, że w nadchodzącym roku poukłada swoje sprawy. Ja też planuję skupić się na tym co zawsze chciałam robic. Dlatego na jakiś czas ograniczam social media.

 

Po tej informacji faktycznie na jakiś czas znikła z social mediów, by 10 stycznia 2021 pokazać piękne zdjęcia z Madagaskaru. Gwiazda „Barw Szczęścia” nie zdradziła szczegółów wyjazdu. Skoncentrowała się raczej na pięknie przyrody, relaksie i resecie, a to z pewnością dobry sposób na dojście do siebie po rozstaniu.

 

Joanna na Madagaskarze – https://www.instagram.com/asiaopozda/

 

Jednak najnowsze zdjęcie ujawnia, z kim Joanna Opozda przebywa na Madagaskarze. Na fotografii widzimy Joasię w kostiumie kąpielowym na plaży, ale jak głosi podpis fotkę zrobiła: „Photo by @missis_alexx 😘.

Jak się okazuje missis_alexx to nie kto inny, jak młodsza siostra Joasi – Aleksandra Opozda. Zaglądamy na profil Oli i wygląda na to, że siostra aktorki na Madagaskarze jest już od ponad miesiąca. Prawdopodobnie więc Joanna po prostu dojechała tam, by spędzić czas z siostrą.

 

Aleksandra Opozda podobna jest do Asi – https://www.instagram.com/missis_alexx/