Joanna Opozda chwali się synkiem. Vincent ma coś wyjątkowego!

33-letnia Joanna Opozda w ostatnich miesiącach przeżyła wiele trudnych chwil związanych z jej ojcem, hejterskimi komentarzami czy trudami ciąży.

Jednak najgorszy okazał się finał, gdy tuż przed porodem wyszła na jaw informacja o rzekomej(?) zdradzie Antka Królikowskiego. I choć para tego nie skomentowała, to faktem jest, że Joanna Opozda rodziła bez męża oraz, że nie mieszkają razem.

 

Po początkowym załamaniu wydaje się jednak, że aktorka powoli dochodzi do siebie. Szczególnie, że wiele radości daje jej opieka nad synkiem. Dziś także pokazała zdjęcie Vincenta i pochwaliła się jego wyjątkową zdobyczą.

 

https://www.instagram.com/asiaopozda/

 

Przypomnijmy, że Vincent Królikowski urodził się 22 lutego 2022 roku.

Jest to więc szczególna data, która zapisana cyframi stanowi ambigram (po odwróceniu całości można odczytać ten sam tekst) oraz palindrom – cyfry czytane od prawej do lewej i od lewej do prawej tworzą identyczny ciąg.

 

Dziś Joanna Opozda pokazała podpisany przez Rafała Trzaskowskiego dyplom dla “małego Warszawiaka” i pochwaliła się, że Vini ma już swój pesel. A z uwagi na datę urodzenia, także pesel jest szczególny:

 

Mój mały warszawiak ma już swój pesel

 

Zaczyna się od sześciu dwójek 222222

– napisała.

 

Z pewnością taki pesel będzie łatwy do zapamiętania 🙂

 

Zobacz też:

Michał Szpak przebrał się za idącą do komunii dziewczynkę. “Aniołek jak się patrzy 😜”

 

https://www.instagram.com/asiaopozda/