LEWANDOWSCY przygotowali “SZLACHETNĄ PACZKĘ”! Wybrali wyjątkowego CZŁOWIEKA i wysłali mu mnóstwo prezentów, ale to nie wszystko! Zrobili o wiele więcej! Zobacz wideo – uprzedzamy, wyciska łzy!

Anna i Robert Lewandowscy to najpopularniejsza i najbogatsza para sportowców w Polsce. Wielu zazdrości im majątku i wytyka obnoszenie się ze swoim bogactwem. Jednak Lewandowscy po raz kolejny raz udowodnili, że oprócz pełnego konta mają również ogromne serce! Po raz kolejny wzięli udział w “Szlachetnej paczce” i przygotowali ją dla wybranego przez siebie potrzebującego człowieka.

 

Lewandowscy przygotowali prezenty na święta dla Pana Stanisława, który samotnie wychowuje trójkę dzieci. Jest jemu i jego rodzinie bardzo ciężko nie tylko materialnie, mężczyzna jest samotnym rodzicem, ale do tego jest schorowanym człowiekiem. Dzieci to jego wsparcie i siła dzięki, której ma motywację, żeby żyć. Los pana Stanisława wzruszył piłkarza i jego żonę.

 

“Wiemy, że ten świąteczny okres, jest nie tylko dla nich, ale dla każdego z nas bardzo ważny, no i chcielibyśmy im pomóc, żeby w ten czas chociaż przez chwilę zapomnieli o problemach, które im towarzyszą i żeby mogli się nacieszyć tą świąteczną magią, która tak naprawdę coraz bliżej” – powiedział Robert przy pakowaniu prezentów.

 

Z przyjemnością  z Anią spakowali pełne pudła pomocy szkolnych, środków czystości, ręczników, pościeli, słodyczy, sprzętu AGD i wielu innych potrzebnych rzeczy. Nie zabrakło również wielu świątecznych upominków, autografów na piórnikach i innych rzeczach, które niesamowicie ucieszą dzieci pana Stanisława. Ale to nie wszystko…

 

Lewandowscy wybrali również dziecko z “Akademii przyszłości”, któremu chcą pomóc. Ich uwagę zwróciła 11 Amelka, która marzy, “żeby na świecie nie było złych ludzi”. Zachęcają do udziału i w tej akcji, bo jak mówią:

 

“(…) namawiamy do pomocy i wybrania dziecka, które znajduje się w “Akademii Przyszłości” i któremu można pomóc w tym, żeby przede wszystkim uwierzyło w siebie, było pewne siebie, nie bało się marzyć”.

 

Nie wiemy jak pan Stanisław, czy Amelka, ale my popłakaliśmy się ze wzruszenia. To niesamowite, kiedy takie gwiazdy mają w sobie tyle dobrego serca. Każdy powie, że tyle mają pieniędzy, że dla nich kilka tych paczek to nic. Pewnie tak, ale sam czas, kiedy poświęcili go, żeby dać trochę otuchy i radości “zwykłym ludziom” jest bezcenna. Ta postawa, która dla wielu może być motywująca i zachęcić do pomagania. Szkoda, że tak mało gwiazd ma taki gest.

 

Uprzedzamy, to wideo wyciska łzy!

“Szlachetna Paczka” z Lewandowskimi-WIDEO

Szlachetna paczka Lewandowscy

źródło: interia.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *