Joanna Opozda idzie na wojnę z p. Antoniną. Ujawniła wyniki śledztwa!

Kilka dni temu Joanna Opozda poinformowała o tym, że od jednej z internautek dostaje obrzydliwe wiadomości.

Wówczas aktorka zachowała zimną krew. Dziś jednak na swoim instastory Joanna Opozda przyznała, że te wiadomości dotyczące jej nienarodzonego dziecka doprowadziły ją do łez. Jednocześnie sama na siebie była zła, że wpisy zupełnie obcej osoby mogły doprowadzić ją do płaczu [wiadomości zobacz tutaj].

 

https://www.instagram.com/asiaopozda/

 

W tamtym dniu Opozda udała się na policję, by tam zgłosić sprawę nękania i gróźb karalnych. Jak powiedziała, nie zamierza odpuścić. Teraz, w kilka dni później ujawniła efekty śledztwa.

 

Po pierwsze okazało się, że – używająca wielu różnych kont – pani Antonina nie tylko “upodobała” sobie Joannę Opozdę. Hejterka wysyłała też wiadomości z życzeniami śmierci do Doroty Gardias, Karoliny Korwin Piotrowskiej, Piotra Gąsowskiego i Antka Królikowskiego

 

https://www.instagram.com/asiaopozda/

 

Joanna Opozda nie zamierza ignorować tej sprawy i zapowiedziała, że idzie na wojnę z p. Antoniną. Obecnie aktorka rozważa złożenie pozwu zbiorowego przeciwko kobiecie. A na razie chce pokazać hejterce, że nie jest anonimowa w sieci. Z tego powodu nękana Joanna ujawniła dane internautki i jest to pani Antonina Anna Kowaleska z Nowego Dworu Mazowieckiego.

 

https://www.instagram.com/asiaopozda/

 

Jak powiedziała Opozda, jej celem jest pokazanie hejterom, że nie są bezkarni, a za swoje okrutne i raniące słowa mogą trafić nawet do więzienia.

 

>>>Anna Popek szaleje na Tik Toku. “Bo we mnie jest seks” (VIDEO)

5 komentarzy

Możliwość komentowania została wyłączona.