Esmeralda GODLEWSKA ma DZIECKO! Zobacz zupełnie inne oblicze KONTROWERSYJNEJ GWIAZDY INTERNETU – wideo z SYNKIEM!

Siostry Godlewskie od lat próbują swoich sił w mediach – brały udział w programach rozrywkowych, pracują jako “erotyczne” fotomodelki, nie boją się pokazywać nagiego ciała, ale to YouTube pokazał je szerszej publiczności.

Wystarczyło wyjątkowo źle zaśpiewać świąteczną piosenkę i udało się! Wszyscy mówili tylko o nich.

Esmeralda, najmłodsza i najodważniejsza z sióstr kreuje się na osobę dosyć wyzwoloną i może dlatego nie przyszłoby nam do głowy, że jest ona mamą!

 

Synek Esmeraldy – Milan ma już 2 latka i z tego, co można wywnioskować z komentarzy, jego ojciec zostawił celebrytkę i syna. Między nagimi i wyzywającymi zdjęciami Esmeraldy pojawiają się ujęcia z synkiem, gdzie Godlewska rozpływa się nad uczuciem do swojego dziecka. Pojawiło się nawet nagranie ze spaceru, gdzie możemy podziwiać Esmeraldę jako mamę. Jej synek to prawdziwy słodziak!

 

Esmeralda wybrała dość odważną “ścieżkę zawodowa” – zawsze nas zastanawia, czy nie boi się, że jej syn będzie miał jej to za złe, że jego mama pracowała pokazując ciało? To jej decyzja i jej problem, ale Milan kiedyś dorośnie i będzie rozumiał o wiele więcej.

 

Zobacz wideo z synkiem:

https://www.instagram.com/p/BVXHzGelReA/?taken-by=esmeralda_godlewska

źródło: instagram.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *