“Ohydne tłuste ramiona, brzuch, uda. Cycki za nisko…”. Dorota Szelągowska na zdjęciach z młodości!

Dorota Szelągowska urodziła się 26 września 1980 roku, więc dziś świętuje swoje 41 urodziny.

Z tej okazji prezenterka i projektantka wnętrz pokazała serię swoich zdjęć z młodości. Tym samym Dorota Szelągowska przekazała bardzo cenną myśl.

 

https://www.instagram.com/dotindotin/

 

Projektantka na zdjęciach z przeszłości wygląda bardzo dobrze. Jednak w tamtym czasie oceniała się bardzo krytycznie. W swoich własnych oczach wygadała grubo i nieatrakcyjnie:

 

…obrzydzeniem napawały mnie rozstępy (…). W swoich oczach byłam też gruba. Ohydne tłuste ramiona, brzuch, uda. Cycki za nisko, tyłek płaski, usta za wąskie. Jezusie, jak ja siebie nie lubiłam.

 

“obrzydzeniem napawały mnie rozstępy, które niczym łuski nosiłam pod ubraniem” – https://www.instagram.com/dotindotin/

 

Na szczęście teraz 41-letnia Dorota Szelągowska akceptuje siebie w pełni:

 

…ile ja zmarnowałam czasu w życiu… Mając 10 lat i jakieś 15 kg więcej, te same rozstępy i usta, a resztę jeszcze niżej, łącznie z zarysem szczęki który zanika, pałam do siebie gorącym uczuciem.

 

“Ohydne tłuste ramiona, brzuch, uda” – https://www.instagram.com/dotindotin/

 

Uważa jednak, że poczucie niedoskonałości też nie jest takie złe, ponieważ pcha nas do rozwoju siebie i budowania swojej siły:

 

Poczucie braku atrakcyjności fizycznej sprawiło, że w celu nadrobienia, rozwinęłam inne aspekty własnego ja. O ogólną zajebistość mi chodzi rzecz jasna 🙂

– podsumowała Dorota Szelągowska.

 

Sądząc po komentarzach internautek, wiele kobiet ma podobne przemyślenia na temat samych siebie. Może warto więc wyciągnąć stare zdjęcia i przypomnieć sobie, co wtedy myślałyśmy na swój temat.

 

>>>Hot zdjęcia prezenterki TVP Info. “To patologia! Masakra” komentują internauci! (FOTO)

 

https://www.instagram.com/p/CUQr9IGMar5/

3 komentarze

Możliwość komentowania została wyłączona.