Dorota Szelągowska padła ofiarą oszustwa! Skradziono jej…!

42-letnia Dorota Szelągowska to projektantka wnętrz i prowadząca programy telewizyjne o tej właśnie tematyce, między innymi “Totalne remonty Szelągowskiej” czy “Metamorfozy Doroty Szelągowskiej”.

Ostatnie tygodnie nie były dla niej łatwe. Na początku grudnia 2022 r. mama projektantki trafiła do szpitala. Katarzyna Grochola miała nowotwór i przeszła operację. Teraz sama Dorota Szelągowska mierzy się z problemem kradzieży.

 

https://www.instagram.com/dotindotin/

 

42-latka udostępniła w sieci screeny z fake’owych artykułów i reklam, których stała się mimowolną bohaterką. We wspomnianych materiałach mowa jest o tym, że Szelągowska zastosowała cudowny preparat i schudła “z 76 do 64 w ciągu dwóch tygodni” czy “z 70 do 54 w ciągu dwóch tygodni”.

 

Jak się okazuje, skradziono jej wizerunek, a sama Szelągowska nie ma nic wspólnego z tymi reklamami. 

 

NIGDY NIE BRAŁAM ŻADNYCH TABLETEK WSPOMAGAJĄCYCH ODCHUDZANIE, ani tym bardziej żadnych nie reklamowałam. Od miesiąca walczymy z kradzieżą wizerunku, ale firma zmienia i nazwę preparatu i serwery stron. @google ma to gdzieś i mimo, że reklamy są z ich nadania, to jedyne co napisali, to, to, że przyjrzą się sprawie.

– żaliła się na instagramie.

 

Dorota Szelągowska pisała też, że ma nadzieję, że nikt nie nabierze się na te fake’owe reklamy:

Nie ma tabletek, dzięki którym można bezpiecznie schudnąć – zaufajcie mi. Gdyby były nikt nie musiałby ich reklamować, ani tym bardziej kraść niczyjego wizerunku. To może być niebezpieczny produkt. Nie wydawajcie kasy bez sensu. Błagam. Jako ciekawostkę powiem Wam że zdjęcie „przed” to 9 miesiąc ciąży, a „po” pochodzi ze stycznia 5 lat wcześniej. Tak, że tak. Udostępniajcie proszę, żeby ta firma nikogo już nie oszukała.

– apelowała.

 

>>>“Ohydne tłuste ramiona, brzuch, uda. Cycki za nisko…”. Szelągowska na zdjęciach z młodości!

 

https://www.instagram.com/p/CnxIzAQMY2A/