To jest OHYDNE ! Chyba gwiazdę “Rodzinki pl” poniosło! PO CO Adam Zdrójkowski POKAZUJE swojego ogromnego…Zobacz zdjęcie!

Adam Zdrójkowski od lat wciela się w rolę Kuby Boskiego – najmniej lubianego syna Natalii i Ludwika Boskich. Jednak to,że wyrósł na przystojniaka sprawiło, że znacznie poszerzyło się grono jego fanek, nawet mimo to, że oficjalnie ogłosił swój związek z Wiktorią. Jednak to co pokazał na swoim Instagramie, może nieco zepsuć mu wizerunek…

 

 

W jego relacji na Instastories pojawił się filmik pokazujący jego ogromnego pryszcza na szyi! Podpisał go “bywa i tak”. Niestety,  nie tylko on pochwalił się, co udało mu się “wyhodować” na karku – bardziej wyraźne zdjęcie opublikowała jego ukochana i podpisała pryszcza Adama “i tak go kocham”. Wydaje nam się, że afiszowanie się z takimi przypadkami to już przesada.

 

 

Wierzymy głęboko, że to tylko charakteryzacja do odcinka “Rodzinki pl” i młodym aktorom aż tak sodówka nie uderzyła do głowy. Trzeba przyznać, że okropny pryszcz Adama wygląda tak naturalistycznie, że nie zdziwimy się jeżeli okaże się prawdziwy. Gdyby tak było to radzimy najpierw pokazać go dermatologowi, a nie Instagramowi.

 

Zobaczcie:

źródło: instagram.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *