Pod zdjęciem MAŁGOSI Rozenek BURZA! Tym razem poszło o…”CYCKI”! “Biust do brody”? Zobacz, o co tyle szumu!

Małgorzata Rozenek dawniej znana głównie jako “Perfekcyjna Pani Domu”, dziś jako ważna postać TVNu i żona Radosława Majdana nie ukrywa, że “nie brzydzi” się medycyny estetycznej. Wiele osób zarzuca jej sztuczność, ale nie można odmówić jej pięknej figury, o którą sama raczej musi dbać.

Chciała to pokazać wstawiając zdjęcie z sali gimnastycznej. Jak to zwykle w mediach społecznościowych Gosi bywa – nie motyw przewodni był dla obserwujących istotny, ale właśnie jej dekolt! Rozenkowa wyeksponowała wielki biust i wywołała dyskuję.

 

To, że biust Małgosi nie jest naturalny nie jest niczym zaskakującym – to widać na pierwszy rzut oka. Komentujący zarzucają jej, że wciąż go powiększa. Pod wspomnianym zdjęciem rozpętała się burza między zwolennikami biustu Małgosi, a przeciwnikami. Jedni zachwycają się jej obfitym rozmiarem, a inni sa oburzeni, ze celebrytka ma tyle w sobie silikonu.

 

Wśród negatywnych komentarzy pojawiły się takie:

 

“Jest Pani sliczna, ale z tymi poprawkami zaczyna Pani przesadzać. Biust nie dlugo bd brody dotykal :)”

“Trochę szacunku do siebie Pani Małgosiu 🙂 nie sztuka jest pokazywać cycki na instagramie :)”

“Ciągle z tym bufetem na wierzchu 😀”

“i te cycki….dramat.”

 

Oczywiście dużo więcej odezwało się bardziej pozytywnych treści, ale i tak między komentującymi doszło do wielu pyskówek. Każdy kto skrytykował Małgorzatę, od jej zwolennika dostał ciętą ripostę. Na instagramie Rozenek to standard. Jej “followersi” ciągle kłócą się między sobą o celebrytkę.

 

Naszym zdaniem idealnie skomentowała to zdjęcie Małgosia, że na piłce są dwie piłki. Prawda jest taka, że zawsze na jeden temat będzie tysiąc opinii. Nie ma też powodów, żeby Perfekcyjna ten biust ukrywała, przecież nie po to go zrobiła.

 

Zobacz zdjęcie Małgosi i oceń, czy Ci przeszkadza, czy Cię zachwyca?

biust Małgorzaty Rozenek

źródło: instagram.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *