Katarzyna Grochola pokazała córkę. Wygląda jak “wesoły Budda z krzywym zgryzem”

65-letnia Katarzyna Grochola to powieściopisarka znana przede wszystkim z książki “Nigdy w życiu!” oraz “Ja wam pokażę!”. Po raz pierwszy za mąż wyszła w wieku 21 lat i z tego małżeństwa ma córkę – Dorotę Szelągowską (42 l.).

W ostatnich wielbiciele pisarki byli mocno zaniepokojeni jej stanem zdrowia. W grudniu 2022 r. Katarzyna Grochola trafiła do szpitala. Okazało się, że autorka poczytnych powieści ma nowotwór i konieczna była operacja.

Na początku stycznia pisarka poinformowała, że jest już po zabiegu i ma dobre wyniki badań. Teraz kobieta wróciła do domu i cieszy się możliwością spędzania czasu z rodziną.

 

https://www.instagram.com/katarzynagrochola_official/?hl=pl

 

Grochola wybrała się do teatru na musical “1989”, w którym występuje jej wnuk – Antoni Sztaba (22 l.). Teraz zaś pokazała zdjęcie z córką. Pisarka najwyraźniej chciała wpisać się w popularny trend publikowania naturalistycznych fotografii, bo zamieściła następujący podpis:

 

Bez filtra pozdrawiamy i nawet bez mejkapu ❤️

 

Tymczasem Dorota Szelągowska uznała, że na fotografii wyszła niekorzystnie i zamieściła u siebie inne ujęcie z tego samego spotkania.

 

Z okazji, że moja mama umieściła na ig zdjęcie na którym wyglądam jak wesoły Budda z krzywym zgryzem, wrzucam takie gdzie tak nie wyglądam. Love ❤️

 

Obydwa zdjęcia zobaczycie poniżej. Czy faktycznie Szelągowska wygląda jak Budda…?

 

Grochola pokazała córkę – https://www.instagram.com/katarzynagrochola_official/?hl=pl

 

Zdjęcie zamieszczone przez Szelągowską – https://www.instagram.com/dotindotin/?hl=pl

 

https://www.instagram.com/p/Cno7gzkI5aR/?hl=pl

 

https://www.instagram.com/p/CnpCL4KsRpc/?hl=pl