DODA opublikowała bardzo odważne ZDJĘCIE! Piosenkarka pozuje NAGO na KONIU i wywołuje mnóstwo pozytywnych WSPOMNIEŃ! (foto)

Ostatnio w życiu Dody zmieniło się bardzo dużo. Piosenkarka wzięła ślub z Emilem Stępniem i w końcu jest szczęśliwą kobietą. Gwiazda poinformowała o tym wydarzeniu z delikatnym opóźnieniem. Zrobiła to, ponieważ chciała wziąć ślub w spokoju i z dala od wścibskich fotoreporterów. Doda marzyła o cichej uroczystości, dzięki temu mogła wraz z ukochanym delektować się tym wyjątkowym momentem.

 

 

 

Piosenkarkę wzięło również wyraźnie na wspomnienia, ponieważ opublikowała zdjęcie, które mogą kojarzyć jej wierni fani. Doda pozuje na nim w samych kozakach, skórzanych rękawiczkach i czapce. Fotka pochodzi z teledysku do piosenki “Riotka” sprzed 4 lat. Utwór cieszył się swego czasu sporą popularnością, a szczególnie mocno na wyobraźnię fanów zadziałał wspomniany klip, w którym widzimy nagą Dodę na koniu.

 

 

 

 

 

Wokalistka nie ukrywa też, że nie może już doczekać się festiwalu w Sopocie, na którym wystąpi. Czyżby miała zamiar pojechać na nim na rumaku ze swojego teledysku?  Zdjęcie Dody przypadło do gustu jej fanom. Internauci pieją z zachwytu na temat jej figury i nazywają ją “Petardą”. Trzeba przyznać, że wygląda wręcz posągowo!

 

fot.instagram.com

 

źródła: instagram.com, foto instagram.com, youtube.com

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *