Kylie MINOGUE z okazji swoich URODZIN opublikowała bardzo odważne ZDJĘCIE! Mimo 50 lat wciąż może pochwalić się CIAŁEM NASTOLATKI! (foto)

Kylie Minogue to jedna z największych gwiazd muzyki pop na całym świecie. Na scenie występuje już od dobrych kilkunastu lat, a w swoim dorobku ma kilka wielkich przebojów, które przez wiele tygodni utrzymywały się na topie list muzycznych hitów znanych rozgłośni radiowych. Filigranowa Australijka prócz świetnego głosu może również pochwalić się pięknym ciałem. Mimo niskiego wzrostu Kylie uchodzi za prawdziwą seksbombę i jest obiektem westchnień milionów mężczyzn.

 

 

 

Ostatnio Minogue pochwaliła się swoim fanom niezwykle odważnym zdjęciem jakie opublikowała w mediach społecznościowych. Piosenkarka z okazji 50 urodzin, które obchodziła kilka dni temu, 28 maja opublikowała na Instagramie niezwykle odważne zdjęcie. Gwiazda jest na nim zupełnie naga, a jedyny rekwizyt jaki jej towarzyszy to gitara, którą skrywa swoje ciało. Fotka rozpaliła fanów, którzy z niedowierzaniem dopytywali czy naprawdę skończyła już 50 lat.

 

 

 

Trzeba przyznać, że mimo wielu przeciwności losu, w 2005 roku wykryto u niej nowotwór piersi, z którym zmagała się przez wiele lat, to nadal może pochwalić się ciałem nastolatki. Australijka wygląda kwitnąco i co najważniejsze jest bardzo szczęśliwa. Ostatnio znów święci triumfy, a jej nowa piosenka “Dancing” to prawdziwa petarda.

 

fot.instagram.com

 

źródła: jastrząbpost.pl, foto youtube.com, instagram.com

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *