30 września 2023
polska Barbie

Polska BARBIE pozuje nago w łóżku i “zaprasza do nieba” za pieniądze! NA SIŁĘ CHCE ZATRZYMAĆ NA SOBIE UWAGĘ? Zobacz to zdjęcie!

Anella, nasza polska Barbie dała się poznać szerszej publiczności dzięki programom śniadaniowym, gdzie bardzo intensywnie się kompromitowała. Za rozgłosem poszło grono obserwatorów i z dnia na dzień “pusta lala”  stała się gwiazdą, co bardzo się jej spodobało. Oczywiście sława na “wyglądzie” nie trwała zbyt długo, więc Anella robi wszystko by wciąż wzbudzać emocje.

 

Oczywiście hejtujących obserwatorów jej nie brakuje i nie mająca do siebie dystansu Barbie zablokowała komentarze na Instagramie. Teraz w spokoju może publikować swoje kompromitujące zdjęcia…i tak właśnie robi! Leży naga na łóżku, udaje, że śpi i zakrywa się poduszką, do tego ujęcia napisała:

 

“Ludzie wierzący w Boga – mylą się – nie trzeba umrzeć , by poczuć się jak w niebie – wystarczy💰💸💰💸💰i będę dla Ciebie niebiem👄 Would U like to be in heaven with me? “💫💸

 

Czyli jednak robi z siebie dziwoląga dla pieniędzy… Trochę to przykre, już mogła trzymać się wersji, że ma taki straszny gust. Czyżby jednak praca w architekturze nie była na tyle opłacalna?

 

Zobacz zdjęcie na “dobranoc” od niebiańskiej Anelli:

polska Barbie nago

źródło: instagram.com

 

Dodaj komentarz