Całkiem naga Paula Tumala pręży się na na koniu. Hot zdjęcie!

Paula Tumala to modelak i celebrytak. Popularność zyskała dzięki udziałowi w teledysku “My Słownianie” Donatana i Cleo.

Obecnie Paula Tumala ma na Instagramie 240 tys. obserwujących, więc stawia ją to w gronie wpływowych infulencerek.

 

PAULA TUMALA, córki
https://www.instagram.com/paulatumala/

 

Na początku 2020 roku modelka urodziła dwie córki – bliźniaczki i ten fakt wywrócił jej życie do góry nogami. Tak jak każda matka, musiała zmienić swoje priorytety. jednak u Pauli pojawił się jeszcze pewien szczególny problem.

Do tej pory to ciało i dobry wygląd były narzędziem jej pracy, a Paula Tumala sporo przytyła w ciąży. Jeszcze jesienią 2020 roku publikowała smutne wpisy, w których przyznawała, że nie może sobie poradzić ze zmienionym wyglądem.

 

PAULA TUMALA, dzieci
https://www.instagram.com/paulatumala/

 

W lutym 2021 r. Tumala rozstała się ze swoim partnerem i bardzo szybko po tym zdarzeniu, wróciła do formy. Od tego czasu zamieszczała wiele gorących zdjęć opatrzonych słowami “wracam do gry”.

 

Jej najnowszy wpis łączy zarówno temat macierzyństwa jak i kobiecości. W swoim poście de facto tłumaczy się z oddania dziewczynek do żłobka:

 

Kochana MAMO❤️
Zwracam się, do Ciebie bo przeraża mnie fakt spływającego hejtu na Mamy, pracujące, mamy spełniające się i realizujące swoje Pasje:( 😭

– zaczyna swój wpis.

 

Dalej pisze o tym, że jej córki Nadia i Anastazja chodzą do żłobka, co jest dobre dla nich i dla niej jako matki:

 

Kiedy widzę, że one w podskokach szczęśliwe idą do żłobka, wiem ze to najlepsza decyzja jaką mogłam podjąć by nie być sfrustrowaną popadająca w coraz to większe problemy kobietą. Bo ten czas, ta przestrzeń wspólna, która daje naszej trójce 👩‍👧‍👧 wiele możliwości..dziewczynki socjalizują się społecznie, a ja mam więcej czasu na działanie. To ważne !!

 

Wiele kobiet poparło Paulę i jej postawę. Nie da się jednak ukryć, że uwagę przyciąga zdjęcie towarzyszące temu wpisowi. Naga celebrytka pręży się na koniu, a fotografia robi wielkie wrażenie. Czy to tym Paula zajmuje się gdy dziewczynki są w żłobku? 🙂

 

PAULA TUMALA, nago
https://www.instagram.com/paulatumala/