Gorzkie słowa Kaczorowskiej: “nie wiem czy nadal chciałoby mi się żyć”!

Agnieszka Kaczorowska ma na swoim koncie wiele sukcesów, jednak wciąż jest młodą osobą.

I tak 30-latka to mistrzyni świata w tańcach latynoamerykańskich z 2010, w 2015 roku wygrała w programie “Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami” (2015). W wieku 7 lat rozpoczęła pracę na planie serialu “Klan”, gdzie gra do tej pory. Co więcej, także jej życie prywatne wydaje się być pasmem sukcesów – od 2018 roku jest żoną tancerza Macieja Pela, z którym ma dwie córeczki, Emilię i Gabrielę.

Idealne życie? Być może, jednak Agnieszka Kaczorowska pisze o problemach, z jakimi się zmaga.

 

https://www.instagram.com/agakaczor/

 

Otóż najprawdopodobniej sukcesy i powodzenie aktorki, bardzo drażnią różnych frustratów. Z tego też powodu Kaczorowska jest stałym obiektem ataków hejterów.

 

Od prawie 24 lat działam w przestrzeni publicznej i medialnej. Do tego dołożyłam sobie sportowy parkiet i taneczne hermetyczne środowisko. Od dziecka każdy mój ruch, każde wypowiedziane słowo, wygląd w każdym momencie życia, podlegał ocenie… nie tylko ocenie koleżanek i sąsiadów, ale milionów Polaków. Trudno to sobie wyobrazić kiedy się tego nie doświadczy. Natomiast bardzo łatwo powiedzieć „powinna przywyknąć” i „jest osobą publiczną – musi się z tym liczyć”.
Chciałabym, aby niezależnie od tego kim kto jest i czym się zajmuję, był postrzegany jako człowiek – z duszą, emocjami, wrażliwością serca (w moim przypadku bardzo dużą😌).

– apelowała.

 

Przyznała, że była bliska załamania:

 

Doświadczyłam w życiu ogrom hejtu. Nadal doświadczam. Gdybym bazowała swoje poczucie własnej wartości, pewność siebie, a nawet sens swojego życia na tym co myślą lub piszą o mnie jacyś tam ludzie, to nie wiem czy nadal chciałoby mi się żyć.

 

Dalej jednak stwierdza, że – paradoksalnie – to właśnie na przeciw hejterom, podejmuje walkę i dąży do osiągania sukcesów. Podziękowała też tym osobom, które ją wzmacniają i podsumowała: “Wybieram miłość”.

 

>>>Szokujące słowa Patricii Kazadi. Choroba stała się błogosławieństwem?

 

https://www.instagram.com/p/CncYHR6Dw35/