Doda zgłosiła się na Eurowizję! “Dzisiaj wstałam i mi odbiło i…”

Pod koniec 2021 roku odbyła się premiera najnowszego singla Dody pt. “Fake Love”.

Jak przyznała sama Doda, nowy utwór opowiada o niej samej:

 

Ja też potraktowałam ten utwór jako ujście, jakiś taki wentyl dla moich różnych sytuacji życiowych, smutnych. I rzeczywiście ta piosenka opowiada o „Fake Love”, czyli o tytułowej miłości, która nie jest prawdziwa, jedyna którą znam, jedyna którą zaznałam w życiu.

– mówiła w RMF FM [więcej tutaj]

 

Jeśli chodzi o udział w konkursie Eurowizja, to fani już od dawna zachęcali Dodę, by wzięła udział w tym wydarzeniu. Gwiazda jednak nie spieszyła się z decyzją. Swój udział w konkursie zgłosiła w ostatniej chwili.

 

https://www.instagram.com/dodaqueen/

 

Wczoraj na instastory powiedziała:

 

No tak to prawda, dzisiaj wstałam i mi odbiło i zgłosiłam “Fake Love” na Eurowizję!

 

Jak czytamy na stronie Eurowizja.org:

 

Nieoficjalnie wiadomo, że w konkursie wystąpi 10 uczestników, w tym m.in. Krystian Ochman, Daria czy Ania Byrcyk. Według Dziennika Eurowizyjnego, koncert eliminacyjny ma odbyć się 19 lutego. O wynikach zadecydują zarówno muzyczni eksperci, jak i telewidzowie w głosowaniu SMS.

 

Tegoroczny konkurs Eurowizji ma się odbyć 10-14 maja 2021 roku w Turynie. Ponoć największą rywalką Dody ma być Daria Marx (Daria) – jedna z uczestniczek The Voice of Poland. Poniżej piosenka “Fake Love” Dody oraz “Paranoia” Darii. Która z nich ma większe szanse?

 

 

Jeden komentarz

Możliwość komentowania została wyłączona.