Antek Królikowski przerwał milczenie. “Wspaniały gest”!

Od początku 2022 roku Antek Królikowski był bohaterem kilku skandali. Najpierw brał udział w rodzinnym konflikcie Opozdów – doszło nawet do strzelaniny.

Następnie na jaw miała wyjść zdrada, jakiej miał się dopuścić Antek Królikowski. Doszło więc do rozstania z Joanną Opozdą i to tuż przed jej porodem. Później aktor wpadł na kontrowersyjny pomysł organizacji walki sobowtórów Putina i Zełenskiego.

Za tę inicjatywę Królikowskiego spotkał tak ogromny hejt, że skruszony aktor wycofał się z pomysłu. Napisał też wtedy, że znika z social mediów:

 

Teraz jednak muszę zadbać o zdrowie, ostatnie miesiące to dla mnie ciężki czas. Nie mogę udawać, że wszystko jest ok, że jestem zdrowy i silny. Muszę się wykurować, bo mam dla kogo żyć. Znikam. Żałuję, że zawiodłem, że to zaszło za daleko. [więcej tutaj]

 

Później ujawnił, że cierpi na stwardnienie rozsiane, więc mówienie o problemach zdrowotnych nie było czczą wymówką.

Od tego czasu faktycznie Królikowski nie publikował żadnych wpisów czy stories. Aż do dziś!

 

https://www.instagram.com/antek.krolikowski/

 

Teraz na profilu aktora pojawiła się relacja ze Zduńskiej Woli.  To właśnie tam urodził się ojciec Antka – Paweł Królikowski (1961-2020). Władze miasta uczciły pamięć zmarłego aktora i jego imieniem nazwały jeden ze skwerów. Antoni Królikowski zamieścił relację z otwarcia skweru.

 

Dziękujemy całemu miastu za ten wspaniały gest.

– podziękował Antek.

 

Podobną relację zamieściła Małgorzata Ostrowska-Królikowska, która także była w Zduńskiej Woli.

 

https://www.instagram.com/antek.krolikowski/?hl=pl

Jeden komentarz

Możliwość komentowania została wyłączona.