Kolejna ciąża u Królikowskich! Małgorzata zostanie babcią na pełen etat?

57-letnia Małgorzata Ostrowska-Królikowska jest mamą piątki dzieci oraz babcią dla dwóch chłopców – Józefa i Vincenta.

Urodzony w 2019 roku Józef to syn Jana Królikowskiego (ur. 1992) oraz Joanny Jarmołowicz. Małgorzata Królikowska dosyć często pokazuje zdjęcia z małym Józiem. Zgoła inaczej jednak sytuacja wygląda z Vincentem. Najpierw był szybki ślub Antka Królikowskiego z Joanną Opozdą, później ciąża Joanny była zagrożona i aktorka przebywała głównie we własnym domu, później tuż przed porodem nastąpiło rozstanie pary. Tym samym Małgorzata nie miała okazji dobrze poznać ani synowej, ani wnuczka.

Teraz jednak pojawiają się plotki, że przy kolejnym dziecku w rodzinie, Królikowska ma szansę zostać pełnoetatową babcią.

 

https://www.instagram.com/malgorzata_ok/?hl=pl

 

Otóż we wrześniu 2021 roku ślub wzięła Julia Królikowska (ur. 1999) [zdjęcia tutaj]. I tak Julia oraz jej mąż, maratończyk Jakub P. Nowak mają spodziewać się dziecka.

Radosne wieści podało “Życie na Gorąco”, które informuje, że 23-latka jest w stanie błogosławionym, a rodzić ma jesienią.

 

Julia z mężem – https://www.instagram.com/jakub.p.nowak/

 

Julia Królikowska jest jednak osobą zapracowaną, bo nie tylko gra w serialu “Klan”, ale też studiuje medycynę. Jak informuje tygodnik, młoda aktorka chciałaby przede wszystkim szybko wrócić na studia. I tu może liczyć na pomoc swojej mamy jeśli chodzi o opiekę nad dzieckiem.

Być może więc dla potomka Julii i Jakuba, Małgorzata Królikowska zostanie babcią na pełen etat.

 

źródło: onet.pl