Piotr Adamczyk przerwał milczenie. Oficjalny komunikat aktora!

Piotr Adamczyk (49 l.) to aktor znany z seriali “Kowalscy kontra Kowalscy, “Trzecia połowa”, “Czas Honoru”, a także z filmów “Listy do M” i “Och, Karol”. Poza aktorstwem zaangażowany jest w prowadzenie jednej z warszawskich restauracji i cukierni.

Życie prywatne Piotra Adamczyka jest dosyć bujne, ponieważ na przestrzeni swojego życia związany był z wieloma kobietami. W 2019 roku wziął  ślub z Karoliną Szymczak.

 

https://www.instagram.com/piotradamczykactor/

 

Wydaje się więc, że w życiu aktora dobrze się układa. Tymczasem na portalu se.pl pojawił się tekst o alarmującym tytule “Piotr Adamczyk popadł w finansowe tarapaty? Zaskakujące informacje o zarobkach aktora”.

W artykule czytamy, że aktor nie tylko musiał obniżyć swoje stawki za jeden dzień zdjęciowy z około 7-10 tysięcy do 5 tys. Dodatkowo do “tarapatów” miało przyczynić się prowadzenie restauracji, która z powodu pandemii musiała być zamknięta.

 

Po przeczytaniu tych doniesień Piotr Adamczyk przerwał milczenie. Poniżej oficjalny komunikat aktora:

 

Miesiąc temu na tych samych portalach czytałem o milionach, które zarobiłem we włoskim filmie. Teraz nagle zniknęły z mojego konta. Rozumiem, że praca anonimowych piszących w tych portalach polega na wymyślaniu jak najbardziej klikalnych historii. Zaskakuje mnie jednak brak logiki i konsekwencji w ich kłamaniu. Wszystkich, których zmartwił mój los zapewniam, że mam się dobrze.

– napisał.

 

Fani aktora do alarmujących doniesień o finansach Adamczyka podeszli ze sporym dystansem. Tym samym komunikat aktora był tylko potwierdzeniem, że “ma się dobrze”.

 

>>>Ale się wkurzyła! “Radzę Wam po prostu odobserwować mój profil” mówi Agnieszka Włodarczyk

 

https://www.instagram.com/p/CPvjN59M5iH/

Jeden komentarz

Możliwość komentowania została wyłączona.