Ilona Łepkowska zadrwiła z celebrytów, którzy wyjeżdżają na egzotyczne wakacje. Zobacz!

Ilona Łepkowska zadrwiła z celebrytów, którzy wyjeżdżają na egzotyczne wakacje. Zobacz!

Ilona Łepkowska to jedna z najbardziej znanych polskich scenarzystek i producentek. Pracowała przy „M jak miłość”, „Barwy Szczęścia” czy „Na dobre i na złe”.

W swoim wpisie na facebooku scenarzystka odniosła się do wyjazdów gwiazd i celebrytów na egzotyczne wakacje. W mocno ironicznym stylu Ilona Łepkowska twierdzi, że faktycznie, znane osoby mogą mieć „gdzieś” pandemię i innych ludzi:

 

Niech latają. Mają prawo mieć w dupie to, że tylu ludzi jest bez pracy, walczy o życie swoich firm, że rodziny wariują na 60 metrach z dwójką dzieci w zdalnej nauce i dwójką rodziców na pracy zdalnej, że starsi ludzie stoją na mrozie pod przychodnia, żeby zapisać się na szczepienie… (…)
Więc niech, kurde lecą na te Malediwy, Zanzibary, Madagaskary, Furtaventury, niech śmigają do Tulum, Dubaju, Hurghady jak ich zima w Polsce przygnębia. Zarobili, to mają, prawda? Dlaczego ich dzieci nie mają robić babek w ciepłym piasku? Nikt nie mówił, że życie jest sprawiedliwe.

 

Ilona Łepkowska twierdzi, że w większości z tych krajów już była więc nie zazdrości celbytom ich wyjazdów. Drażni ją jednak coś innego, więc zaapelowała do gwiazd z tropikach:

 

…tylko niech przestaną, kurwa mać, wstawiać foty z plaży w codziennie innym bikini na Instagram i FB. Tak po prostu ze zwykłej, ludzkiej przyzwoitości. Niech się nie fotografują nad tymi basenami pod palmą.

 

Nawiązała też do afery dotyczącej Basi Kurdej-Szatan (czytaj tutaj)

 

NIech nie pokazują zdjęć z małoletnimi lokalsami ciągnącymi się za ich zajebistym cyber-turbo wózkiem dziecięcym w nadziei, że dostaną jakiś grosz wyjęty z cudnej nerki marki Prada czy Gucci.

 

Scenarzystka zaapelowała też do followersów tych celebrytów:

 

Może to w naszych rękach są następne wakacje tych zapracowanych pań i panów? Może ci wszyscy, których nie stać na Zanzibar niech nie lajkują tych fotek i nie napędzają nabotoksowanym celebrytkom kasy na kolejny wyjazd, co?

 

Apel Ilony Łepkowskiej spotkał się z poparciem jej fanów. Obawiamy się jednak, że tego trendu, wyjazdów i lajkowania zdjęć z tych podróży, jednak nie uda się zatrzymać.