Michał Piróg CHCE ROZBIĆ związek KINGI RUSIN! Wiedzieliście, że są w tak bliskiej przyjaźni? Wspomniał też o ślubie…

Kinga Rusin i Michał Piróg pracowali ze sobą we wszystkich edycjach “You can dance”. Najwyraźniej tyle czasu spędzonych razem sprawiło, ze choreograf i dziennikarka stali się bliskimi przyjaciółmi. Jednoznacznie ich relację określił Piróg dla “Koło Plotka”.

 

Gra polega na wykonywaniu zadań, opowiadaniu o faktach ze swojego życia i odpowiadaniu na pytania. Michał wylosował pytanie: “Czego nikt nie wie o Kindze Rusin”?

 

“Tak naprawdę nikt nie wie o tym, że od lat jesteśmy w związku, bardzo intymnym związku, specjalnym związku, szczególnym związku. Jedyne co nam stoi na przeszkodzie, to jeden mężczyzna, ale już mam plan, jak go wyeliminować”.

 

Okazuje się, że Michał Piróg wcale nie marzy o białej sukni ślubnej, chociaż media usilnie nam to wmawiały. Chciałby kiedyś pójść do swojego ślubu w świetnym, drogim garniturze od Toma Forda. Czyżby Piróg zmienił orientację? Najpierw wyznanie o dziennikarce, później o garniturze…

 

Raczej trzeba traktować jego słowa o Kindze niedosłownie. Piróg słynie z poczucia humoru i dystansu, i wielu show biznesowych przyjaźni.

Kinga Rusin i Michał Piróg

źródło: plotek.pl, YouTube.com

 

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *