Seksowna Kinga Rusin kusi w bieliźnie… To zdjęcie POBUDZIŁO WYOBRAŹNIĘ nie jednego jej fana! Zobacz FOTO, które zachwyciło Internautów!

Kinga Rusin jest piękną i zgrabną kobietą, mimo że ma już 46 lat! Wiele młodszych koleżanek mogłoby pozazdrościć jej figury. Chociaż prezenterka kojarzy się ze stonowanym wizerunkiem, to ostatnio podkręciła temperaturę na swoim Instagramie!.

 

Rusin opublikowała zdjęcie w satynowym szlafroczku, spod którego wystawała czarna bielizna! Pretekstem do seksownej fotografii była promocja związana z “Czarnym piątkiem”. Nie chodziło o bieliznę, ale o kosmetyki firmy, której dziennikarka jest współwłaścicielką. No cóż, reklama przyciągnęła uwagę – kto jak kto, na mediach Kinga zna się doskonale i wie, co wzbudzi zainteresowanie. Większość obserwatorów dziennikarki i tak skupiła się na “odzieniu” gwiazdy. Przez co internauci tak się zagapili na seksowne ujęcie, że promocja przeszła im koło nosa.

 

W komentarzach nie kryli swojego zachwytu:

 

“Pani Kingo co zdjęcie. Nie zasnę”.

“Kinguś świetnie wyglądasz aż miło cię widzieć aż ciężko będzie pracy się skupić tak pięknie wyglądasz pozdrawiam serdecznie”.

“Oszałamiająco piękna. Klasa sama w sobie”.

“Piękna zjawiskowa pani jest. Bardzo pani sexi. Cudownie pani wygląda. Miło popatrzeć na tak sexi kobietę”.

 

Nie negujemy tych miłych komentarzy, bo obiektywnie mówiąc, Kinga wygląda świeżo i pięknie. Tyle, że wiele osób było ciekawych, jakiej firmy jest bielizna, którą na sobie ma, a nie kosmetyki, którymi jest pomalowana.

 

Każdy powód jest dobry, żeby pokazać się w szlafroczku! Przecież w innym stroju kosmetyki nie wyglądałyby tak dobrze!

źródło: instagram.com

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *