Modelka potwierdza swój związek z Wojewódzkim. Trudno uwierzyć, CO o nim mówi!

Anna Markowska to modelka i jedna z uczestniczek programu “Top Model”. Już od jakiegoś czasu plotkowano o jej związku z Kubą Wojewódzki, teraz kobieta potwierdziła ich związek. 

Na początku listopada 2022 r. Kuba Wojewódzki udostępnił zdjęcie z modelką oraz nazwą ulicy “Wojewódzkiej” w tle. Niedługo później Anna Markowska potwierdziła, że ona i Kuba są parą.

 

https://www.instagram.com/kuba_wojewodzki_official/

 

Wojewódzki znany jest ze swojego ciętego języka oraz poczucia humoru, które wiele osób uznaje za złośliwe. Tymczasem w rozmowie z Jastrząb Post*, Markowska mówiąc o celebrycie wskazała na zupełnie inne cechy. Zaczęła jednak od tego, jak się poznali i jak narodziła się ich miłość. 

 

Kuba do mnie napisał w sprawie jakiegoś tam biznesu. Ja po prostu się wstydziłam i nie odpisałam mu przez kolejne pół roku. Pomyślałam, że boję się tego świata, pomyślałam, że wielki świat może nie jest dla mnie. Natomiast po pół roku szczęśliwie gdzieś się spotkaliśmy i po prostu poczułam, że spotkałam przyjaciela, który wrócił po długim czasie. Tak dobrze mi się z nim rozmawiało, zaprzyjaźniliśmy się. Ja wówczas byłam w związku, więc Kuba był moim przyjacielem po prostu. Wtedy nie spotykaliśmy się zbyt często, bo ja byłam w związku i czasami tylko do siebie dzwoniliśmy. No i po jakimś czasie byliśmy razem.

 

Jeśli chodzi o Kubę prywatnie, to modelka powiedziała, co najbardziej w nim ceni:

 

Na pewno ta wrażliwość. Taka troska, którą on ma, duża uczciwość. Kuba bardzo dużo wymaga od siebie, ale też od innych. Jest takim właśnie mobilizatorem. Kocha świat, Kocha czerpać z natury to, co najfajniejsze. Znajduje radość w takich zwykłych prostych rzeczach.

 

Uwierzylibyście, że mówi o Wojewódzkim?

 

Cała rozmowa poniżej. 

 

https://www.instagram.com/p/ClJzrszo19n/

 

 

* cyt. Jastrząb Post

2 komentarze

Możliwość komentowania została wyłączona.