Nazywają ją azjatycką Kim Kardashian i trudno się z tym nie zgodzić! Młoda kobieta mówi, że swoje kształty zawdzięcza ciężkim treningom! (foto)

Bayarmaa Batjargl to młoda dziewczyna, która na co dzień mieszka w Mongolii i nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie wygląd jej pupy, który robi furorę w sieci. W kraju okrzyknięto ją azjatycką Kim Kardashian i nietrudno zgodzić się z opiniami tamtejszych internautów, ponieważ jej kształty są mocno zbliżone do tych, którymi obdarzona jest amerykańska celebrytka.

 

fot instagram.com

W przeciwieństwie do gwiazdy Hollywood, Mongołka swoje kształty zawdzięcza żmudnej pracy na siłowni, a nie chirurga plastycznego. Do tego może pochwalić się szczupłą sylwetką. W kraju jest prawdziwą gwiazdą mediów społecznościowych, jej profile śledzi 90 000 osób. Dziewczyna zapewnia, że nigdy w życiu nie stosowała żadnych zabiegów upiększających ciało, a szczególnie pupę, która jest całkowicie naturalna.

fot.instagram.com

 

Dziewczyna swoje osiągnięcia, a także metamorfozę dokumentuje zdjęciami, które podczas treningów na siłowni. Szczególnie dobitnie pokazuje to jej zdjęcie z 2015 roku kiedy nie miała jeszcze tak obfitych kształtów. Wiele zarzuca jej kłamstwo i nie podziela zachwytu innych. Mimo to trzeba przyznać Batjargl ze swoją urodą i pięknym ciałem prezentuje się naprawdę kusząco i orientalnie.

fot.instagram.com

kp

źródła: thesun.co.uk, foto instagram.com

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *