Rutkowski wystąpi w znanym programie. Trudno uwierzyć, CO tam będzie robił!

Krzysztof Rutkowski do nie tylko detektyw, ale i celebryta. Zarówno on jak i jego żona Maja bardzo chętnie pokazują się w social mediach, prowadzą też kanał na youtube.

Kilka dni temu to właśnie Maja Rutkowski była “na językach”, ponieważ żona detektywa zafundowała sobie złote zęby! [zobacz tutaj]. Teraz z koeli Super Express przekazał zaskakujące informacje na temat Krzysztofa Rutkowskiego.

 

https://www.instagram.com/detektywkrzysztofrutkowski/

 

Do tej pory detektyw występował w telewizji jako ekspert w sprawach kryminalnych, a także w sprawach dotyczących poszukiwań osób zaginionych. Zdarzyło mu się też zagrać w dwóch filmach.

Jak się jednak okazuje, już niedługo zobaczymy go w całkiem nowej roli. Otóż Krzysztof Rutkowski ma zatańczyć w programie “Taniec z Gwiazdami”!

Ponoć detektyw za jeden odcinek ma zgarnąć niezłą sumkę, bo aż 30 tysięcy złotych. Zapowiedział jednak, że pieniądze przeznaczy na szczytny cel:

 

Teraz mogę już potwierdzić swój udział w “Tańcu z gwiazdami”. Nie mogę powiedzieć ile otrzymam za odcinek, bo obowiązuje mnie tajemnica podpisanej umowy. Jedno jest pewne, postanowiłem, że całą kwotę przeznaczę na rzecz fundacji pomocy wdowom i sierotom po poległych policjantach.

– powiedział Super Expressowi.

 

Detektyw na razi nie wie, kto zostanie jego trenerką taneczną. Nie znane są także nazwiska pozostałych uczestników kolejnej edycji show “Taniec z Gwiazdami”.

 

>>>Jeden jadł mięso, drugi przeszedł na dietę wegańską. Nie zgadniesz, CO stało się z ich libido!