Taki PRZYJACIEL to skarb! DOSŁOWNIE! GEORGE CLOONEY wynagrodził swoich znajomych zawrotną sumą pieniędzy za… Trudno uwierzyć ile im dał…

George Clooney to gwiazda Hollywood, którego nazwiska nie trzeba powtarzać. Skoro jest znany na całym świecie, to co to oznacz? Bogactwo! Popularność wyniosła go na sam szczyt i raczej nie musi się martwić o pieniądze do końca życia. Potwierdza to również to, co ostatnio zrobił dla swoich przyjaciół! Jesteśmy w  szoku.

 

Podobno aktor zaprosił do na kolacje swoich czternastu (!) przyjaciół. Po wykwintnej kolacji przemówił do swoich znajomych, ze doskonale pamięta czasy, kiedy przybył do Hollywood bez pieniędzy. To właśnie na nich mógł liczyć. Dali mu dach nad głową i pomogli w trudnych finansowo i nie tylko, dla niego czasach. Następnie kazał każdemu z gości otworzyć walizkę, która przed nimi leżała… Jakie musiało być ich zdziwienie kiedy zobaczyli przed sobą tyle pieniędzy!

Otóż w każdej walizce był okrągły milion dolarów! Co więcej, Clooney od każdej darowizny zapłacił wcześniej podatek, aby każdy obdarowany mógł się cieszyć i wydawać okrągły milion! Skomentował to:

 

“Już nie musicie się martwić o żony, kredyty i szkołę dla dzieci”.

 

Oczywiście goście byli zakłopotani prezentami i chcieli odmówić, ale aktor był nie ugięty. Nie przyjmował do wiadomości innego rozwiązania niż przyjęcie pieniędzy. Trzeba przyznać, że niewielu było by stać na taki gest, ale też niewielu ludzi pomaga bezinteresownie, a wygląda na to, że przyjaciele Georga naprawdę na to zasłużyli…

 

Być może wpływ na aktora ma szczęśliwe życie rodzinne, niegdyś nazywany wiecznym kawalerem, dziś przykładny mąż i ojciec. Może dojrzał do tego, ze ludzie w życiu są najważniejsi?

George Clooney

źródło: Twoje impreium, instagram.com

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *