Agnieszka Włodarczyk “błysnęła” szykiem w Dzień Dobry TVN. Zobacz CO założyła!

Agnieszka Włodarczyk i jej partner Robert Karaś gościli w Dzień Dobry TVN.

Para opowiadała o tym, jak sobie radzą z opieką nad urodzonym w lipcu Milanem oraz treningami Roberta Karasia, który jest triatonistą. Agnieszka Włodarczyk twierdziła, że nie doskonale sobie radzą z podziałem obowiązków:

 

Trzeba partnera wspierać. Milan jest dzieckiem, które na dużo pozwala, jest uśmiechnięty, dobrze sypia. Przeplatamy się, jeśli chodzi o opiekę nad nim. Robert świetnie sobie radzi jako ojciec, potrafi wszystko zrobić wokół dziecka*

– opowiadała Agnieszka Włodarczyk.

 

https://www.instagram.com/agnieszkawlodarczykofficial/

 

Robert Karaś powiedział też o swojej książce pt. “Moja Siła”. Jest to opowieść o życiu triatlonisty, o jego morderczych treningach a także o sile umysłu, który podczas tego typu zawodów wydaje się być najważniejszy.

 

Jednak to, co zwracało uwagę podczas występu Agnieszki i Roberta w Dzień Dobry TVN to ich ubrania. Już rano na instastory Agnieszka Włodarczyk rozmawiała z małym Milankiem i zapowiedziała swoją “kreację”.

 

https://www.instagram.com/agnieszkawlodarczykofficial/

 

Aktorka powiedziała Milanowi, że musi już wstawać oraz że:

 

Nie chce jej się [mamusi – przyp. red.] ładnie ubierać jakoś wybitnie, więc wybaczcie… będzie po “normalnemu” 

– zapowiedziała.

 

I było! Aktorka bynajmniej nie zabłysnęła swoją kreacją, bo założyła ogrodniczki, a do tego ciężkie buty. Co więcej, Włodarczyk siedziała w szerokim rozkroku.

W podobnym stylu ubrany był Robert Karaś, choć ten styl mniej raził u mężczyzny niż u kobiety. Mimo to obydwoje wyglądali bardziej jak rolnicy oderwani od prac polowych niż jak aktorka i sportowiec.

 

screen https://dziendobry.tvn.pl/

 

screen https://dziendobry.tvn.pl/

 

Co ciekawe, tego samego dnia ale już po południu, Agnieszka Włodarczyk w ramach swojej pracy influencerki, prezentowała sukienki. Reklamowała jeden z sklepów internetowych i jak widać, za “dodatkową opłatą” aktorka potrafiła się ubrać elegancko (zdjęcie poniżej). 

 

>>>Justyna Żyła zdradziła, co czym marzy. Zabrzmiało to bardzo smutno!

 

tego samego dnia… – https://www.instagram.com/agnieszkawlodarczykofficial/

 

*cyt. dziendobry.tvn.pl

7 komentarzy

Możliwość komentowania została wyłączona.