Justyna Żyła zdradziła, co czym marzy. Zabrzmiało to bardzo smutno!

Justyna Żyła i Piotr Żyła rozwiedli się w 2018 roku. Justyna została z dziećmi Jakubem (obecnie 15-letnim) i Karoliną, która teraz ma 9 lat. 

Początkowo Justyna Żyła udzielała się w mediach i wzięła udział w “Tańcu z Gwiazdami”. Później jednak skoncentrowała się na życiu rodzinnym i wychowywaniu dzieci.

 

Ponieważ jej pasją jest gotowanie, to przez jakiś czas prowadziła kulinarny kanał na YouTube, a obecnie wydała ebook’a z przepisami. Zajmowała się też florystyką, a obecnie jest zatrudniona w cukierni Janeczka w Wiśle [zobacz tutaj]. Pracuje tam co drugi dzień, ale po 12 godzin.

 

https://www.instagram.com/justynazyla/?hl=pl

 

Zawodowym marzeniem Justyny jest założenie własnej restauracji. Na razie jednak była żona skoczka nie tworzy konkretnych planów dotyczących tego pomysłu.

 

Jeśli jednak chodzi o życie prywatne, to Justyna Żyła ma na głowie cały dom – w tym sprzątanie gotowanie, skręcanie mebli, koszenie trawy czy odśnieżanie. Zapytana, co chciałaby dostać na Mikołaja, Justyna udzieliła zaskakującej odpowiedzi. Chciałaby, żeby:

 

“gdy napada śnieg, ktoś odśnieżał jej podjazd, żeby zawsze mogła dojechać do szkoły z dziećmi i do pracy”

– powiedziała w wywiadzie dla Interii.

 

To marzenie zabrzmiało bardzo smutno. Od czasu rozwodu była żona skoczka kilka razy dawała do zrozumienia, że jest w nowym związku. Najwyraźniej jednak nie było to nic trwałego i Justyna czuje się samotna.

 

>>>Co się stało z biustem Joanny Koroniewskiej? Aktorka komentuje!

2 komentarze

Możliwość komentowania została wyłączona.