Polska Barbie ATAKUJE lubianego DZIENNIKARZA! Kilka tygodni po wystąpieniu w “DZIEŃ DOBRY TVN” ZORIENTOWAŁA SIĘ, że się z niej nabijał…

Polska Barbie to ostatnio gorący temat! Odkąd występuje w różnych “śniadaniówkach”, to już nawet jej wygląd tak nie przeraża, jak to co mówi. Potwierdza kolejną cechę swojej postaci jest wyjątkowo pustą lalą i potwierdzanie na każdym kroku, że jest architektem nie zmienia tego faktu. Pierwszą wizytę w telewizji zaliczyła w tvnie, gdzie gospodarzem programu był między innymi Marcin Prokop, który między słowami dał do zrozumienia, że Anella nie cieszy się w jego oczach wysoką estymą…

 

Dziewczyna chyba musiała jeszcze raz zobaczyć odcinek ze swoim udziałem w internecie i dopiero zrozumieć, że została obiektem żartu Marcina. Chociaż to dziwne, bo jakoś szczególnie Prokop się nie maskował… Na przykład, kiedy Anella stwierdziła, że zrobienie sobie większego biustu to teraz, jak pójście po bułki, to Prokop pod nosem “ktoś wkłada ci je do stanika tak naprawdę”. Anella zaczęła upominać się o przeprosiny przy okazji jej kompromitującego występu tym razem w TVP2, gdzie wspomniała końcową sytuację z wizyty TVN.

 

Narzeczony Barbie – Dudu podsumowując powiedział o swojej ukochanej

 

“Co do operacji, jak kobieta miała dwie operacje – nos i cycki, czy to jest przesada? Moim zdaniem nie. (…) Niech Polska wspiera polską Barbie, a nie rosyjską.”

 

Na co Prokop odpowiedział:

 

“Dudu na prezydenta! To nasza narodowa, suwerenna Barbie! Tak! Biało-czerwono-różowa (…) mój sweter też z kolekcji Barbie”.

 

Po przetrawieniu kilku tygodniowych tych słów w “Pytaniu na śniadanie odpowiedziała:

 

“Jesteśmy teraz w telewizji państwowej, niedawno byliśmy w innej śniadaniówce, inny moderator. Można powiedzieć, że znieważył troszeczkę symbol narodowy, ponieważ odniósł się do mnie: “propagujmy biało-czerwoną-różową Barbie” – czy to nie jest znieważenie symbolu narodowego?

 

Oj biedny Prokop, znieważył Anellę, nasz symbol! Znaczy oczywiście Anella jest pewnie głęboką patriotką. Czyżby początek wielkiej wojny? Jakoś wątpimy w to, że Prokop zareaguje inaczej niż uśmiechnie się szyderczo.

 

Przypomnijcie sobie tę rozmowę, naprawdę Anella nie zauważyła, że cały wywiad był prześmiewczy? Kliknij poniżej:

Anella kontra Prokop

polska barbie

polska Barbie w Pytaniu na śniadanie, kłótnia z lekrzem, uzależnienie od operacji plastycznych
Pytanie na śniadanie

źródło: Pytanie na śniadanie, Dzień dobry TVN

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *