KRAŚKO zaorał MARINĘ w “Dzień Dobry TVN”! W końcu ktoś powiedział jej szczerze ZA CO JEST HEJTOWANA! Celebrytka była wściekła… Zobacz wideo!

Marina czy tego chce, czy nie przez kilka dobrych lat nie nagrała żadnej płyty, dokładnie od momentu, kiedy zaczęła spotykać się z majętnym piłkarzem. Dziś tego konsekwencją jest hejt, z którym Marina spotyka się codziennie. Internauci zarzucają jej życie na koszt męża i brak ambicji. O dziwo to stało się tematem rozmowy w tvnowskiej śnaidaniówce!

 

Marina kilka dni temu wydała płytę, wydawać by się mogło, że nareszcie zamknie usta krytykom. Nie powiodło się to, bo wyszło na jaw, że piosenkarce nie chce się koncertować…

Woli promować krążek występując w śniadaniówkach i tak oto dzisiaj była gościem “Dzień dobry TVN”.

 

Zanim zaśpiewała na żywo, miała krótką rozmowę z prowadzącymi, z Piotrem Kraśko i Kingą Rusin. Niby miło i słodko, aż weszli na temat hejtu na nią, którego żona Szczęsnego nie rozumie, wtedy Kraśko powiedział coś, co wkurzyło celebrytkę:

“Jak nie wiadomo  o co chodzi, to chodzi o pieniądze.Jeżeli jest zdjęcie na którym, któraś z was ma torebkę, która kosztuje parę średnich krajowych no to… Ja nie rozumiem potrzeby w ogóle…”

 

Na co piosenkarka z ironią i wyrzutem odpowiedziała:

 

“(…) To są nasze prywatne sprawy.”

 

Kraśko się nie dał wybić:

 

“Nie są prywatne, jeżeli są w Waszych mediach społecznościowych”.

 

“W sensie, ze co?! (…) Tak się nosimy, taki mamy styl” – odpowiedziała zaskoczona Marina

 

“Nie wiesz skąd czasem niechęć, to staram się zastanowić skąd…” – wygrał pojedynek Piotr

 

Oj piosenkarka chyba się zdziwiła, że ktoś o wprost powiedział, że chwali się bogactwem męża –  przecież każdy wie, że do tej pory ona nic nie robiła. To chyba logiczne, że osoba niepracująca nie ma wynagrodzenia, a co za tym idzie – pieniędzy na torebki po kilka tysięcy złotych.

 

Szkoda, ze Kraśko nie pociągnął dalej tego wątku, ale pewnie by się jeszcze Marina rozpłakała i co by to było…

 

Chcecie zobaczyć tę rozmowę to KLIKNIJCIE TUTAJ  

Najlepszy fragment zaczyna się od 3:30.

 

źródło: Dzień dobry TVN

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *