Agnieszka Woźniak-Starak na randce! Zobacz zdjęcia!

W sierpniu 2019 roku po tragicznej śmierci Piotra Woźniak-Starak, Agnieszka Woźniak-Starak została wdową.

W rok później Agnieszka Woźniak-Starak wróciła do pracy i została jedną z prowadzących Dzień Dobry TVN. W ostatnim czasie pojawiają się także informacje o tym, że dziennikarka spotyka się z pewnym mężczyzną.

 

https://www.instagram.com/aga_wozniak_starak/

 

Ponoć ma on na imię Remigiusz i jest producentem telewizyjnym. Na początku listopada parę widziano w jednym ze sklepów. Teraz Super Express przyłapał ich na randce. 

 

Do spotkania doszło w jednym z warszawskich lokali sieci “Bułkę przez Bibułkę”, gdzie można zjeść różnego typu śniadania, omlety, bajgle czy sałatki. Jak informuje tabloid:

 

“Agnieszka Woźniak-Starak pojawiła się tam pierwsza i aż pół godziny czekała na swojego towarzysza. Gdy dotarł na miejsce, zjedli razem śniadanie, a ona nie mogła oderwać od niego wzroku. W jej oczach znów pojawił się błysk, a na ustach szeroki uśmiech. Po przyjemnie spędzonej godzinie wyszli z knajpki osobno, by nie skupiać uwagi przechodniów. Ale z pewnością nie było to ich ostatnie spotkanie”*

 

Zdjęcia ze spotkania pojawiły się w serwisie a także na instagramowym profilu. Widać na nich, że faktycznie dziennikarka była bardzo zadowolona podczas spotkania. Na jednej z fotografii widać też sylwetkę mężczyzny – jest wysoki i ma dosyć długie, jasnobrązowe włosy. 

 

https://www.instagram.com/p/CW5KPXgMIV5/

 

cyt. se.pl

3 komentarze

Możliwość komentowania została wyłączona.