Zobacz jak córeczka LEWANDOWSKICH podczas zakupów tańczy w rytm “LAST CHRISTMAS”! Maleńka KLARA po raz kolejny daje SHOW i staje się prawdziwą gwiazdą INTERNETU! (wideo)!

Maleńka Klara Lewandowska po raz kolejny staje się gwiazdą sieci! Dziewczynka udowadnia, że czuje rytm i jest bardzo muzykalna. Ostatnio jej mama zamieściła nagranie, jak tańczy do przeboju Ewy Farnej pt. “Echo”. Tym razem córeczka Lewandowskich dała próbkę swoich umiejętności szerszej publiczności. Anna wybrała się z nią na zakupy do jednej z galerii handlowych, gdzie w tle leciała najbardziej kojarząca się nam z Świętami Bożego Narodzenia piosenka zespołu Wham- “Last Christmas”.

 

 

Pociecha najsłynniejszej polskiej pary, którą mama ubrała w czerwoną sukieneczkę ze świątecznymi wzorami, gdy tylko usłyszała płynący z głośników hit dała czadu i zaczęła bujać się na boki się w rytm muzyki. Widać, że Klara jest bardzo ruchliwa, a do tego uwielbia “tańczyć”. Kto wie może w przyszłości będzie sławną piosenkarką, lub tancerką.

 

 

Nagranie zachwyciło fanów, którzy nie mogą wyjść z podziwu dla talentu małej Klary, jak i panie, które robiły zakupy w butiku. Można usłyszeć śmiech Anny Lewandowskiej i głos jednej z nich, która komentuje, że dziewczynka to “Aparatka”. Widok jest naprawdę uroczy, a rodzice mogą być dumni ze swojej pociechy, ponieważ gdzie się nie pojawi wzbudza zachwyt wśród innych ludzi. I nie ma się czemu dziwić.

 

https://www.instagram.com/p/BczyYu-FkGO/?taken-by=lewandowska_fanpage

żródła: instagram.com, foto

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *