Zobacz jak maleńka Klara Lewandowska tańczy w rytm piosenki Ewy Farnej! Nagranie zachwyciło fanów i już stało się hitem Internetu! (wideo)

Wideo, na którym 7-miesięczna Klara Lewandowska raczkuje w rytm przeboju “Echo” Ewy Farnej z miejsca stało się hitem internetu. Nagraniem z wyczynami pociechy pochwaliła się mama Anna. Wyraźnie widać, że dziewczynka zaczyna robić się coraz sprytniejsza i samodzielnie raczkuje na brzuszku. Nawet się nie obejrzymy, a maleńka Klara będzie niedługo biegać.

 

 

Nagranie, które pojawiło się na InstaStory robi prawdziwą furorę w sieci. Pociecha Lewandowskich macha nóżkami, kiwa na boki główką, wszystko w takt muzyki czesko-polskiej wokalistki. Widać, że mała ma rytm i podobny gust muzyczny do swoich sławnych rodziców. Fani są zachwyceni wyczynami dziewczynki, a widok jest przeuroczy.

 

 

Dumy z poczynań i postępów w rozwoju ruchowym córki na pewno nie kryją Anna i Robert, którzy chętnie dzielą się nagraniami i zdjęciami z 7-miesięczną Klarą w roli głównej. Ciekawe czy jak podrośnie przejmie pozostałe pasje po swoich rodzicach. Nagranie jest naprawdę słodkie i zabawne i warto je zobaczyć.

https://www.instagram.com/p/Bch-4PvgdiT/?taken-by=klara.lewandowska.fans

 

kp

źródła: instagram.com, foto instagram.com

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *