KOLEJNY ŚLUB W “ROLNIK SZUKA ŻONY”! Już wiosną zakochanym zabiją weselne dzwony! Kolejny sukces programu!

Chyba każdy spodziewał się takiego zakończenia tej historii. W sumie nie mogło być inaczej i chociaż ich poznanie nie wiadomo, czy oby nastąpiło za sprawą programu to kończy się happy endem! Piotr i Kasia spodziewają się dziecka, więc chcą również sformalizować swój związek. Piotr zdradził szczegóły ich wielkiego dnia!

 

W rozmowie z “Rewią” rolnik oznajmił, że wesele odbędzie się na wiosnę lub początkiem lata. Para chciałaby połączyć tę uroczystość ze chrzcinami. Piotr podkreśla, że Kasia to kobieta jego życia, a dziecko to owoc ich miłości. Nie chce, żeby ludzie myśleli, że dziecko to przypadek – podkreśla, że razem z ukochaną są dojrzałymi ludźmi i zakładają rodzinę. Wszystko dzięki programowi i zawsze będą z sentymentem to wspominać, bo dzięki tvp są dziś szczęśliwi.

 

My wierzymy Piotrowi, w końcu czuje, że jego życie nabiera sensu. Ślub, dziecko to jego spełnienie marzeń i chociaż jego wątek w programie nie zdradzał, że przeżywa wielką miłość, to przecież nie wszyscy są tak wylewni jak Karol…zresztą wiadomo jak długo trwało zauroczenie Karola. Piotr jest na pewno bardziej stały w uczuciach!

źródło: Rewia, instagram.pl

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *