24-latka podczas KONKURSU MISS wystąpiła ze swoją maleńką CÓRKĄ. Teraz otrzymuje GROŹBY, że tytuł zdobyła NIEUCZCIWIE. (foto)

Alessia Spagnulo to świeżo upieczona Miss słonecznej Italii, a zarazem mama z krótkim stażem. Kobieta ma 6-miesięczną córeczkę, która zabrała ze sobą na konkurs piękności, ponieważ mała nie miała z kim zostać Alessia postanowiła, że będzie występować razem z nią. Od tamtej chwili niemal codziennie otrzymuje groźby od Internautów, którzy uważają, ze tytuł jej się nie należał i zdobyła go w nieuczciwy sposób.

 

 

Wielu ludzi zarzuciło jej, że postąpiła nieetycznie prezentując się ze swoją 6-miesięczną córeczką. Kobieta czuje się zaszczuta i sytuacja mocno ją przerasta. 24-latka wyznała, że Internautom nie spodobało się to, iż podczas prezentacji w strojach kąpielowych miała na rękach swoje dziecko. Sytuacja tak mocno rozjuszyła jej przeciwników, że ci nie dają jej spokoju, niektórzy z nich napisali jej, że to co zrobiła zasługuje na śmierć.

 

 

Młoda Włoszka przyznała, że nigdy w życiu nie spotkała się taką falą nienawiści. 24-latka zabrała dziewczynkę, ponieważ nie chciała zostawić tak małego dziecka bez opieki. Jej rodzice pracują, a w domu nie było nikogo kto mógłby jej doglądać.

źródła: thesun.co.uk, foto instagram.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *