Zbigniew Zamachowski wydał oświadczenie w sprawie rozstania z Moniką. Sprytnie to ujął!

Zbigniew Zamachowski i Monika małżeństwem byli od 2014 roku. Jednak tydzień temu paparazzi przyłapali Zbigniewa jak wynosił swoje rzeczy ze wspólnego mieszkania.

Od tego czasu pojawiały się spekulacje na temat rozstania Zbigniewa Zamachowskiego z żoną. Sama Monika, choć nie wprost, to potwierdziła ten smutny fakt [czytaj tutaj]. Zbigniew dziś wydał w tej sprawie oświadczenie, lecz jest ono nieco przewrotne.

 

Zamachowscy, sierpień 2019 – https://www.facebook.com/Zamachowski.Zbigniew

 

“Nie chcem, ale muszem” – tak najkrócej, cytując mojego ulubionego Pana Prezydenta, mógłbym uzasadnić obecność tego wpisu w przestrzeni, która w moim postrzeganiu świata lokowała mi się zawsze gdzieś pomiędzy “wszędzie” i “nigdzie”. Z wyraźnym wskazaniem na to drugie.

– napisał na Facebooku.

 

Dalej aktor wyjaśnia:

Niestety owa wirtualna otchłań stała się dla mnie ostatnimi czasy tak dokuczliwa, że postanowiłem, będąc niejako wywołanym do odpowiedzi, odnieść się do tego medialnego hałasu, który rozpętał się wokół mojej osoby.

 

A jak brzmi oświadczenie Zbigniewa Zamachowskiego w sprawie rozstania z Moniką? Oto ono:

 

Uprzejmie informuję zatem wszystkich zainteresowanych, że moje życie prywatne jest tylko i wyłącznie moją własnością i informacjami o nim nie zamierzam dzielić się z nikim poza bliskimi mi osobami, zwłaszcza w tzw. przestrzeni publicznej, jakąkolwiek postać ona przyjmuje.

 

Jest to sprytne zagranie, bo swoim wpisem Zbigniew po prostu chciał skomentować, nie komentując. Tym samym dał do zrozumienia, żeby się nie wtrącać w sprawy prywatne.

 

Zobacz też: Marta Żmuda Trzebiatowska nie wytrzymała: “mam już dość”!

 

https://www.facebook.com/Zamachowski.Zbigniew/posts/136155155176373

3 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *