Emil Stępień komentuje zachowanie Dody i Marii Sadowskiej. Wydał konkretne oświadczenie w tej sprawie!

Kilka dni temu Doda – producentka kreatywna oraz Maria Sadowska – reżyserka, chciały podjąć pracę nad dokończeniem filmu “Dziewczyny z Dubaju”. Chodziło między innymi o skrócenie trwającego 2 godziny o 20 minut obrazu.

Jednak Doda i Maria Sadowska nie zostały wpuszczone do studia. Rozżalona Dorota Rabczewska mówiła między innymi, że:

 

Emil napisał oficjalne maile, że nie mamy prawa dotykać tego filmu, który robiłyśmy przez dwa lata i nikt nie rozumie, dlaczego tak się zachowuje, nawet dystrybutor. Wszyscy mówią, że film jest za długi. 

 

Z kolei Emil Stępień miał powiedzieć, że panie powinny znać swoje miejsce w szeregu [więcej tutaj].

 

https://www.instagram.com/mariasadowska/

 

Ta sytuacja została szeroko omówiona przez Dodę, która na swoim profilu zamieściła live dotyczącego pracy nad filmem “Dziewczyny z Dubaju”. W odpowiedzi Emil Stępień wydał oświadczenie, które zamieścił na swoim profilu.

 

Producent przypomniał Dodzie i Marii Sadowskiej, że w czerwcu 2021 r. odbyły się pokazy przedpremierowe produkcji i już wówczas film uznano za dokończony.

 

https://www.instagram.com/emilstepien_official/

 

O swojej żonie Emil Stępień pisze per “pani Dorota” i wyjaśnia:

 

Pani Dorota wielokrotnie podkreślała publicznie, że poświęciła 2-lata życia i ogrom pracy nad filmem, aby obrał on dzisiejszy kształt. Stąd zupełnie nie rozumiem dzisiejszych prób wmówienia opinii publicznej, iż film jest niedokończony. Film jest dokończony i gotowy do premiery kinowej.

 

Emil Stępień podkreślił też, że na sześć tygodni przed premierą nie może pozwolić sobie na taki zamęt wokół produkcji “Dziewczyny z Dubaju”.

 

W komentarzach internauci byli podzieleni. Niektórzy uważali, że to Doda robi zamieszanie. Inni, że Emil nie zachowuje się z klasą wobec swojej żony. Śledząc jednak medialne przepychanki pary, naprawdę trudno jest ocenić, kto w tym sporze ma rację.

 

>>>Sylwia Bomba przypadkiem zdradziła powód rozstania Dody z Emilem Stępniem! “To jest smutne, kiedy kobieta kocha mężczyznę, a on…”

 

https://www.instagram.com/emilstepien_official/

 

https://www.instagram.com/emilstepien_official/

 

https://www.instagram.com/emilstepien_official/

 

https://www.instagram.com/p/CUspoedsLXG/