Zapracowana Marzena Rogalska. Nie zgadniesz, czym się teraz zajmuje!

Marzena Rogalska kojarzona przede wszystkim z Telewizją Polską i prowadzeniem “Pytania na Śniadanie” z Tomaszem Kammel, 16 lutego 2021 r. złożyła swoją rezygnację z pracy. 

Już po odejściu Marzeny Rogalskiej z TVP, Jacek Kurski stwierdził:

 

W telewizji jest tak, że telewizja sobie świetnie poradzi bez niektórych nazwisk i niektórych gwiazd. Natomiast te gwiazdy sobie nie poradzą bez telewizji. [cała wypowiedź tutaj]

 

Sama Marzena pisała:

 

Chcę być z Wami w kontakcie, zaglądajcie tutaj, w każdy piątek od 14-stej do 18-stej będziemy się słyszeć w Radiu Złote Przeboje. Możemy się też zobaczyć w Teatrze Capitol, w spektaklu „Czy ty to ty”. Zapraszam Was również do podróży w czasie podczas lektury mojej najnowszej powieści „Czas tajemnic”.

 

I faktycznie, jak widać, teraz dziennikarka bardziej zaangażowała się w swoją pracę w Radiu Złote Przeboje. Zamieszcza znacznie więcej informacji na temat prowadzonych audycji. Jednak ostatnio Marzena Rogalska pochwaliła się, że jest bardzo zapracowana. Jednak to co robi, nie jest typowym zajęciem:

 

„A świstak siedzi i zawija je w te sreberka…”📚📕📗📘📙
P.S. Asystentka Halina w @merlin.pl bardzo pomocna!🐕🐕🐕

– napisała.

 

https://www.instagram.com/marzena_rogalska/

 

Co takiego robiła Marzena? Otóż w ramach promocji swojej nowej książki “Czas Tajemnic”, Rogalska miała do podpisania aż 200 egzemplarzy powieści. “Pomagał” jej piesek o imieniu Halina.

Internauci dopytywali, gdzie będzie można kupić książkę z autografem autorki, jednak Marzena nie odpowiedziała. Być może to niespodzianka.

 

Zobacz też: Wygląd brzucha Kasi Cichopek zaskoczył fanów. Nie spodziewali się, że aktorka ma…! (FOTO)

 

https://www.instagram.com/p/CMAnqWSA9af/

 

 

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *