Czy Ewelina Lisowska powiększyła sobie biust? Padła szczera odpowiedź!

Pod koniec lutego Ewelina Lisowska poleciała do Meksyku. W swoim pomyśle nie była oryginalna, bo ostatnio polskie gwiazdy masowo wybierają ten właśnie kraj.

Gdy Ewelina Lisowska “zameldowała” się na miejscu i zaczęła publikować zdjęcia z wyjazdu, zaczęto ją krytykować. Internauci pisali między innymi:

 

…nie rozumiem jak to jest podczas pandemii były zbiórki dla artystów każdy płakał że ciężko się utrzymać że koncertować nie możecie że kina pozamykana itd a teraz wam nagle nie szkoda na pławienie się w luksusach … jakże tak bardzo w tych trudnych czasach…. Niechce nikogo urazić bawcie się dobrze ale coś tu nie tak najpierw płacz a teraz hulaj dusza [więcej tutaj]

 

Wokalistka nie odpowiadała na tego typu komentarze, tylko dalej spokojnie zażywała wypoczynku. Do sprawy wyjazdu odniosła się dopiero wczoraj:

 

Podróżowanie w dzisiejszych okolicznościach wzbudza wiele kontrowersji i często słyszę zarzut, że „celebrytom” wolno więcej. Nie skorzystałam z żadnej celebryckiej ulgi. Dostosowuję się do panujących zasad i reżimu sanitarnego. Wróciłam przebadana i zdrowa. Dbajcie o siebie i Wasz komfort psychiczny ❣️

– napisała Ewelina.

 

https://www.instagram.com/ewelinalisowskaofficial/?hl=pl

 

Ze swojego wyjazdu zamieszczała wiele zdjęć, gdzie uwagę zwracała jej figura i spore piersi. Jedna z osób bez pardonu zapytała o operację plastyczną.

 

Powiększałaś piersi?

– zapytała jedna z osób.

 

Ze strony Eweliny Lisowskiej padła szczera odpowiedź:

 

nie, jadłam dużo pączków 🤪

 

Jak widać, gwieździe nie brakuje poczucia humoru!

 

Zobacz też: Zapracowana Marzena Rogalska. Nie zgadniesz, czym się teraz zajmuje!

 

https://www.instagram.com/ewelinalisowskaofficial/?hl=pl

3 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *