Marzena Rogalska odcina się od Tomasza Kammela. To cała prawda na temat ich relacji!

Marzena Rogalska odcina się od Tomasza Kammela. To cała prawda na temat ich relacji!

Przez ostatnie 12 lat Marzena Rogalska pracowała w Telewizji Polskiej. Razem z Tomaszem Kammel tworzyli ulubiony duet widzów „Pytania na Śniadanie”.

Jednak 16 lutego Marzena Rogalska poinformowała o swoim odejściu z TVP [więcej na ten temat tutaj].

 

Jeszcze w czasie pracy w „PnŚ” Marzena i Tomek uchodzili za bardzo zgrany duet. Widać było, że dobrze się dogadują i nie brakowało też wzajemnych czułości. Zdarzało im się nawet przytulać na wizji, kłaść rękę na plecach itp. Pod postami Rogalskiej czy Kammela wiele razy pojawiały się komentarze opinie internautów, którzy sądzili, że popularny „rogamel” to także życiowa para.

 

Z tego powodu po odejściu Marzeny z Telewizji Polskiej widzowie spodziewali się jakiegoś komentarza ze strony Tomka. Gdy ten milczał, wylała się na niego fala krytyki [czytaj tutaj]. Kolejne posty Kammela w dalszym ciągu prowokują internautów do pytań o Rogalską. Prezenter jednak konsekwentnie milczy w tym temacie.

 

to tylko „służbowe” czułości? – https://www.instagram.com/marzena_rogalska/

 

W końcu głos zabrała Marzena Rogalska i udzieliła wywiadu serwisowi Onet. W obszernej rozmowie ujawniła, że katalizatorem jej decyzji był Strajk Mediów 10 lutego 2021 [o proteście czytaj tutaj]. Jednak najbardziej zaskakujące są jej wypowiedzi na temat Tomasza Kammela.

 

Rzeczywiście byliśmy zgranym duetem, ale w pracy. (…) Nie spotykaliśmy się prywatnie – Tomek nie był u mnie w domu, nie zna mojego partnera, moich przyjaciół, nie uczestniczył w prywatnych imprezach, na przykład urodzinowych. – informuje Rogalska.

 

Prezenterka odniosła się też do milczenia Tomasza na temat jej rezygnacji z pracy w Telewizji Polskiej:

Z Tomkiem łączyły mnie relacje zawodowe i zawsze wiedziałam, że nie chcę tego zmieniać, a to jak mnie pożegnał, czy nie pożegnał pozostawię bez komentarza.

 

Wygląda na to, że przez całe lata ulegaliśmy iluzji, że Marzena i Tomek się lubią i że darzą się prawdziwą sympatią.

Nawet jeśli jednak ta „przyjaźń” była tylko zawodowa, to i tak brak komentarza Tomasza Kammela jest zastanawiający. Z kolei stwierdzenia Marzeny, która wyraźnie odcina się od Tomka, dają wrażenie, że nie powiedziano jeszcze wszystkiego na temat odejścia Rogalskiej z TVP.

 

Zobacz też: Dramat! Zobacz, co robi ten człowiek w Zatoce Puckiej! (VIDEO)