Michał JUSZCZAKIEWICZ ogromną popularność zdobył prowadząc program “Od przedszkola do Opola”. Zobacz jak WYGLĄDA i czym się ZAJMUJE DZIŚ. (foto)

“Od przedszkola do Opola” wraz z jego charyzmatycznym prowadzącym, jakim był Michał Juszczakiewicz to program, który wykreował wiele znanych  nam dzisiaj gwiazd. Muzyczne talent show emitowane na antenie Telewizyjnej Jedynki otworzyło im furtkę do dorosłej kariery. Program cieszył się również ogromną popularnością wśród telewidzów i był emitowany przez 13 lat, od 1995 roku do 2007 roku.

 

Juszczakiewicz został wybrany na gospodarza muzycznego talent show nie przypadkowo. Z zawodu jest aktorem i reżyserem, grał min. w “Misiu”, “Człowieku z żelaza” czy “Gorączce”. Pan Michał idealnie sprawdził się w tej roli. Jak sam przyznał, “Od przedszkola do Opola” było dla niego niezwykle emocjonującym przedsięwzięciem w karierze. W programie, jako kilkuletnie dzieci wystąpiły takie gwiazdy jak, Sylwia Grzeszczak, Daria Zawiałow, czy Natalia Szroeder.

 

W tym roku aktor i reżyser będzie świętował 60 urodziny i trzeba przyznać, że na brak pracy nie może narzekać. Zajmuje się kręceniem filmów dokumentalnych min. o tematyce sportowej. Od 2000 roku jest twórcą festiwalu Szanty pod Żurawiem, który odbywa się w Gdańsku. Zajmuje się również swoim hobby i zarazem życiową pasją jaką jest astronomia. Rozpoczął pisanie pracy doktorskiej z tej dziedziny.

źródła: muzyka.interia.pl, foto youtube.com, facebook.com

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *