Marzena Rogalska prowadzi rozmowy z telewizją. Tomasza Kammela zamieni na…

W połowie lutego 2021 r. Marzena Rogalska złożyła swoją rezygnację z pracy w Telewizji Polskiej.

Dla wielu osób decyzja, jaką podjęła Marzena Rogalska była sporym zaskoczeniem. W końcu dziennikarka była jedną z twarzy TVP i połową ulubionego duetu w “Pytaniu na Śniadanie”. Razem z Tomaszem Kammel tworzyła tzw. “rogamel”.

 

Po odejściu z “reżimowej” telewizji Rogalska skoncentrowała się na pracy w radiu Złote Przeboje oraz promowaniu swojej książki.

Jak jednak donosi serwis Pudelek, Marzena prawdzie rozmowy z telewizją. Być może dziennikarska znów pojawi się w śniadaniówce.

 

https://www.instagram.com/marzena_rogalska/

 

Zobacz też: Marzena Rogalska odcina się od Tomasza Kammela. To cała prawda na temat ich relacji!

 

Według tabloidu zmienić się jednak mają dwie rzeczy – stacja oraz osoba współprowadząca. Rogalska miałaby rozpocząć pracę w TVN:

 

Marzena Rogalska była na rozmowach w TVN. Na korytarzach plotkuje się, że być może niebawem pojawi się nowy duet prowadzących “Dzień dobry TVN”.

 

Zgodnie z doniesieniami podanymi przez informatora Pudelka, Marzena Rogalska Tomasza Kammela zamieni na swoją koleżankę. Razem stanowiłyby nową parę prowadzących:

 

Rogalska – Sadowska [Beata Sadowska – przyp. red.] – twierdzi nasze źródło. Prezenterki bardzo się przyjaźnią, mają również wieloletnie doświadczenie w telewizji śniadaniowej. Obie pracowały kiedyś w TVN.

 

Jeśli sprawdzą się te doniesienie, będziecie oglądać Marzenę w TVN?

 

Polecamy: Maryla Rodowicz poparzona. To spotkało ją na wakacjach!

 

 

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *