Z okazji 21 URODZIN chciała rozjaśnić swoje włosy u FRYZJERA. Wtedy nie spodziewała się, że spotka ją tam coś tak STRASZNEGO! (foto)

Becca Peet jak każda młoda kobieta lubi wyglądać pięknie, jednak to co wydarzyło się jej w salonie fryzjerskim, do którego wybrała się w dniu swoich 21 urodzin jest przerażające. Brytyjka postanowiła zaszaleć i na prezent zafundowała sobie wizytę w renomowanym salonie fryzjerskim w swoim rodzinnym mieście Hampshire. Poprosiła fryzjerkę, by trochę rozjaśniła jej kolor włosów i nałożyła farbę.

 

Nic nie wskazywało, że dojdzie do tak ogromnego dramatu, a dziewczyna była przekonana, że jej fryzurą zajmuje się profesjonalistka. Kiedy kobieta skończyła nakładać kolor Becca poczuła dziwne pieczenie na czubku głowy, tak jakby ktoś położył tam rozgrzaną patelnię. Z każdą chwilą z jej głową było coraz gorzej, a z pod folii zaczął wydobywać się dym. Bardzo się przestraszyła i kiedy powiedziała o tym fryzjerce, ta stwierdziła, że wszystko jest w porządku

 

Kiedy zdjęto jej folię na środku głowy, tam gdzie kiedyś były włosy miała dużą czerwoną dziurę i bardzo mocno poparzoną skórę, która śmierdziała spalenizną. Dziewczyna była przerażona i nie zapłaciła za usługę, a także nikomu nie powiedziała o tym co jej się stało. Kilka tygodni później doszło do infekcji i Brytyjka wylądowała w szpitalu. Becca musiała przejść operację. Młoda kobieta już nigdy nie odzyska swoich pięknych włosów, jednak nauczyła się maskować łysinę na czubku. Teraz zaczesuje włosy na bok. Jedyną satysfakcją jaka jej pozostała jest wygrany proces i duże odszkodowanie jakie otrzymała od salonu fryzjerskiego za swoje cierpienia.

źródła: dailymail.co.uk, foto youtube.com

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *