Fani zaskoczyli DODĘ i podarowali jej NIEZWYKŁY PREZENT z okazji URODZIN! Zobacz co przygotowali dla swojej ukochanej GWIAZDY! (foto)

Doda została mile zaskoczona przez swoich fanów niezwykłym prezentem, jaki otrzymała od nich w dniu 34 urodzin. Do tego wydarzenia doszło w jednym z warszawskich salonów sieci Empik. Prezent jest naprawdę fantastyczny i związany z sytuacją, jaka miała miejsce kilka lat temu. Podczas wywiadu na pytanie dziennikarki o futro, które ma na sobie celebrytka rzuciła “Jest to Gucci”! Hasło stało się symbolem i w efekcie wylądowało na bluzie, którą wręczyli jej fani.

 

 

 

Wielbiciele Dody przygotowali coś jeszcze, były ręcznie wykonane kartki z życzeniami oraz tort bezlglutenowy! Gwiazda nie potrafiła ukryć wzruszenia i widać, że była zaskoczona, a zarazem zadowolona z otrzymanych podarków. Oczywiście nie mogło być inaczej i Rabczewska założyła na siebie bluzę, która oprócz słynnego hasła miała jeszcze dodatkowy napis “bitches”. Trzeba przyznać, że piosenkarka w bluzie i wianku z róż wyglądała ślicznie.

 

 

 

Zdjęcie 5 godzin temu wylądowało na Instagramie celebrytki i już pojawiło się pod nim wiele ciepłych komentarzy. Prócz urodzinowych życzeń, padło wiele komplementów na temat wyglądu Dody i bluzy, która spodobała się fanom. Wielu z nich pyta, czy będzie można kupić podobne.

 

źródła: instagram.com, foto instagram.com, facebook.com

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *