Żona Pazury z okazji 30 urodzin opublikowała zdjęcie w BIKINI, kiedy była GORĄCĄ 18! Ile operacji plastycznych widzisz? Zobacz to ujęcie!

Edyta Pazura wkroczyła do show biznesu, jako dużo młodsza dziewczyna Cezarego Pazury. Kiedy pierwszy raz pokazała się publicznie z dużo starszym aktorem była tematem kpin i żartów, nikt wtedy nie brał na poważnie tego związku.

Dzisiaj małżeństwo oczekuje narodzin swojego trzeciego dziecka, a Edyta jest poważną celebrytką, której tabloidy wypominają zmianę wizerunku. Próbują się doliczyć operacji plastycznych.

Z okazji 30 urodzin opublikowała zdjęcie ze swoich młodzieńczych lat i to nie byle jakie! Z konkursu miss, w którym brała udział i to w bikini!

 

To może być cios dla hejterów, bo Edyta wygląda jak dzisiaj! Prawie się nie zmieniła! Bikini pokazuje jej nienaganną figurę, a dzisiaj ma bardzo podobną fryzurę! Nic dziwnego, ze Cezary zakochał się w tej ślicznej 19 latce, bo jak poznała aktora to miała 19 lat.

 

Zresztą urodę Edyty podkreśla fakt, ze brała udział w konkursie miss, a do takiej rywalizacji mogą dostąpić dziewczyny o określonych wymiarach. Dużym plusem jest też ładna buzia. Edyta jest tak podobna do siebie sprzed 12 lat, że nawet zastanawialiśmy się, czy to nie fotomontaż. Oczywiście to bzdura i to oryginalne zdjęcie sprzed 12 lat. Nawet figura żony Pazury nie ucierpiała mimo dwóch ciąż.

 

Zobacz to zdjęcie:

Edyta Pazura dawniej

źródło: instagram.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *