Kuba WOJEWÓDZKI sprawił sobie LUKSUSOWY prezent z okazji 55 URODZIN! Jego nowe auto to prawdziwa PEREŁKA! (foto)

Kuba Wojewódzki to jedna z najciekawszych postaci polskiego show biznesu. Szczyt swojej kariery może liczyć od pracy jurora w pierwszej edycji „Idola” w Polsacie. Kreatywne, zabawne, ale i podparte szeroką wiedzą komentarze sprawiły, że cała Polska kochała i nienawidziła go równocześnie. “Król TVN-u” świętuje dziś 55 urodziny. Z tej okazji postanowił kupić sobie niezwykle luksusowy prezent.

 

 

 

 

Dziennikarz znany jest z zamiłowania do drogich i wyszukanych samochodów. W swoim garażu posiada niezwykle rzadkie modele Porshe czy Lamborghini. Nie zdziwi więc nikogo, że jako prezent dla siebie wybrał kolejny niezwykle cenny i ekskluzywny egzemplarz. Wojewódzki kupił z tej okazji Bentleya, którego wartość wynosi prawie milion złotych.

 

 

 

Kuba nie zapomniał podzielić się tą informacją ze swoimi fanami. Gwiazdor opublikował na Instagramie urodzinowy wpis i opublikował zdjęcie sprzed salonu samochodowego, na którym pozuje ze swoim najnowszym cacuszkiem. Fani gratulują mu wyboru i gustu, a zachwytów nad autem nie ma końca. W komentarzach nie mogło oczywiście zabraknąć urodzinowych życzeń.

 

fot.instagram.com

 

źródła: instagram.com, foto instagram.com

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *