Weronika Woszczek z Kanału Zero – kim jest? Mąż, dzieci i życie prywatne

W sieci pojawia się coraz więcej młodych, uzdolnionych kobiet, które zachwycają nie tylko swoją urodą, ale również talentem czy wiedzą. Jedną z takich osób jest Weronika Woszczek. Zadebiutowała na kanale Sylwestra Wardęgi przeprowadzając wywiady z zawodnikami Fame MMA. Nie spoczęła jednak na laurach i obecnie współpracuje z Krzysztofem Stanowiskim. Co warto o niej wiedzieć? Postanowiliśmy to sprawdzić. 

Weronika Woszczek – życiorys, wiek, wzrost i miejsce urodzenia

Weronika Woszczek to młoda gwiazda świata internetu, która zdobyła ogromną popularność dzięki rozmowom z zawodnikami gal freak-fightowych. Jej uśmiechnięta i profesjonalna postawa przyciągnęła uwagę internautów, a współpraca z Sylwestrem Wardęgą dodatkowo podniosła jej status. Weronika ma 28 lat i mierzy 168 centymetrów wzrostu. Pochodzi z okolic Olkusza, a obecnie mieszka w Tomaszowie Mazowieckim. Jej pasje to pole dance i gra na skrzypcach

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Weronika Woszczek (@weronikawoszczek)

Weronika Woszczek – kariera

Zawodowo Weronika pracowała jako front-end developer oraz PM (manager projektów) w obszarze webowych i e-commerce. Jej umiejętności techniczne i zdolność do zarządzania projektami były imponujące i młoda kobieta odnosiła niemałe sukcesy. Zamarzyła jednak o karierze medialnej i udało jej się spełnić to marzenie. zyskała rozpoznawalność dzięki rozmowom, jakie przeprowadza na kanale Wspaniałe Wywiady. Pierwszy raz zaczęła przepytywać gwiazdy freak-fightów na konferencji Fame MMA 14 w kwietniu 2022 roku. Jej styl, uśmiech i profesjonalizm zdobyły uznanie widzów. Następnie zdecydowała się na otworzenie swojego kanału  na YouTube, gdzie prowadzi dłuższe “podcastowe” rozmowy z różnymi osobami. Dołączyła również do nowego projektu Krzysztofa Stanowskiego, czyli Kanału Zero.

Weronika Woszczek – rodzina

Weronika Woszczek, choć jest osobą publiczną, stara się zachować prywatność swojej rodziny. Niemniej jednak, kilka informacji na temat jej najbliższych można odnaleźć w wywiadach i mediach społecznościowych. Rodzina Weroniki stanowi dla niej ważne wsparcie i źródło inspiracji. Jej rodzice, którzy zawsze wspierali jej pasje i cele, są dumni z osiągnięć córki. Weronika ma także rodzeństwo – siostrę i brata, z którymi utrzymuje bliskie relacje. Choć nie zawsze wszystko jest idealne, to właśnie rodzina pomaga jej zachować równowagę i siłę w dynamicznym świecie mediów społecznościowych.

Weronika Woszczek – życie prywatne. Kto jest jej mężem/partnerem?

Mimo iż Weronika Woszczek chętnie dzieli się szczegółami ze swojego życia prywatnego istnieją obszary, w których chce zachować prywatność. Jednym z nich są jej związki. W rozmowach z mediami czy innymi youtuberami przyznała się co prawda, że od niedawna jest mężatką, w sieci nie znajdziemy jednak żadnych informacji na temat tego kim jest jej mąż 

Weronika Woszczek – dzieci 

Wiele osób, które dowiadują się o tym, że Weronika Woszczek jest mężatką zastanawia się czy młoda dziennikarka i influencerka posiada potomstwo. Odpowiedź brzmi, nie Weronika Woszczek nie posiada jeszcze własnych pociech. Jest stosunkowo młodą kobietą a jej kariera dopiero nabiera tempa. Dlatego też na razie skupia się na pracy zawodowej i spełnianiu swoich marzeń. 

Weronika Woszczek – Facebook i Instagram

Weronika Woszczek, podobnie jak wiele innych aspirujących do bycia influencerkami młodych kobiet jest i była bardzo aktywna w sieci. Swoją działalność koncentruje jednak przede wszystkim na Instagramie. Na Facebooku posiada swój profil jednakże jest to konto prywatne – przeznaczone dla jej znajomych. Jeśli zaś chodzi o Instagram, jej oficjalne konto, czyli @weronikawoszczek obserwuje obecnie 129 tysięcy osób. Kobieta jest na nim bardzo aktywne i praktycznie codziennie dodaje posty oraz relacje.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Weronika Woszczek (@weronikawoszczek)

Weronika Woszczek – ciekawostki z życia

  • Weronika Woszczek pasjonuje się pole dance i chętnie wystawia nagrania swoich treningów i tańca. Poprzez intensywne treningi zmagała się z kontuzją kolana, która zakończyła się operacją.
  • Jest osoba bardzo uzdolnioną, gra na skrzypcach czym również chętnie chwali się  sieci. 
  • Weronika Woszczek ma również talent do nauki języków. Aktualnie uczy się języka francuskiego.