Marzena Rogalska – kim jest jej mąż i czy ma dzieci? Życie prywatne znanej prezenterki

Marzena Rogalska to jedna z tych dziennikarek i prezenterek, które budzą powszechną sympatię wśród widzów. Jest to również kobieta, która chętnie próbuje nowych rzeczy. Nic więc dziwnego, że wiele osób poszukuje informacji na temat jej kariery i życia prywatnego. Co jednak wiadomo o Marzenie Rogalskiej? Postanowiliśmy to sprawdzić. Oto co udało nam się ustalić.

Marzena Rogalska – życiorys, wzrost, wiek i miejsce urodzenia

Marzena Rogalska urodziła się 13 kwietnia 1970 roku w Przasnyszu. Jej młodość związana jednak była z Chełmkiem – niewielką miejscowością położoną w województwie małopolskim. Ukończyła Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Konarskiego w Oświęcimiu. Chciała zdawać do szkoły aktorskiej, jednak nie udało jej dostać się na wymarzone studia.

Pod wpływem sugestii przyjaciół z kabaretu Potem, z którym jeździła na Festiwale Artystyczne Młodzieży Akademickiej do Świnoujścia zdecydowała się na studiowanie pedagogiki kulturalno-oświatowej na uczelni WSP w Zielonej Górze. Po roku wzięła urlop dziekański by brać udział w musicalu “Metro”. Następnie kontynuowała studia w Krakowie. Wiele osób zastanawia także wzrost Marzeny Rogalskiej. Udało nam się ustalić, że dziennikarka ma 179 cm wzrostu.

Marzena Rogalska – kariera

Marzena Rogalska to polska dziennikarka telewizyjna i radiowa, autorka powieści, aktorka i prezenterka. Jej kariera dziennikarska rozpoczęła się w 1997 roku w Radiu RMF FM. Prowadziła tam audycje takie jak: Na językach, Weekend bez granic, Halo, to ja i Świąteczne Marzenie. W 2002 roku przeszła do radia Kolor. W 1995 roku rozpoczęła pracę w krakowskim oddziale Telewizji Polskiej, gdzie prowadziła magazyn filmowy.

W latach 2004-2008 była gospodynią talk-show “Miasto kobiet” w TVN Style. Od września 2008 do czerwca 2009 roku prowadziła program “Czy jesteś mądrzejszy od 5-klasisty?” w TV Puls. W 2009 roku podjęła współpracę z Telewizją Polską. Od września 2009 roku była prowadzącą porannego programu TVP2 “Pytanie na śniadanie”. W latach 2009-2010 była gospodynią teleturnieju TVP2 “Dzieciaki górą!”. W latach 2009-2011 była kapitanką jednej z drużyn w show TVP2 “Kocham cię, Polsko!”.

W lutym 2021 roku zakończyła współpracę z TVP. W sierpniu tego samego roku Grupa TVN poinformowała, że dziennikarka będzie od września jedną z prowadzących talk-show “Miasto kobiet” na antenie TVN Style. Marzena Rogalska jest również autorką czterech powieści. Na swoim koncie ma również doświadczenia aktorskie. Wystąpiła w produkcjach takich jak „Magda M.”, „Niania” i „Barwy szczęścia” czy w filmie “Testosteron”. Nieobce są jej także występy na deskach teatru.

Marzena Rogalska – rodzina

Marzena Rogalska należy do grona osób, które nie przepadają za dzieleniem się z mediami swoim życiem prywatnym. Zależy jej na tym, by media skupiały się na jej działalności zawodowej. Dlatego też znalezienie informacji na temat jej bliskich jest praktycznie niemożliwe. Nie wiemy kim są jej rodzice ani czym się zajmują. Nie wiadomo również czy posiada rodzeństwo. Dziennikarka postawiła na ochronę prywatności bliskich sobie osób.

Marzena Rogalska – stan cywilny. Kto jest jej mężem/partnerem?

Związki Marzeny Rogalskiej od zawsze budziły zainteresowanie miłośników dziennikarki. Wiadomo, że kobieta nigdy nie wyszła za mąż, nie oznacza to jednak, że nie udało jej się stworzyć stałych, udanych relacji. Przez wiele lat związana była z Pawłem Drzyzgą, czyli bratem innej popularnej dziennikarki Ewy Drzyzgi. Związek z tym mężczyzną trwał 14 lat. W 2018 roku dziennikarka oświadczyła, że jest w relacji z Adamem Kuną.

Marzena Rogalska – dzieci

Wiele osób zastanawia się, czy Marzena Rogalska ma dzieci. W sieci pojawiają się zapytania dotyczące rzekomej córki dziennikarki. Jak się jednak okazuje, popularna prezenterka nie jest matką.  Kobieta nie wypowiada się publicznie na temat tej decyzji, pozostaje nam więc jedynie uszanować jej prywatność.

Marzena Rogalska – Facebook i Instagram

Marzena Rogalska jest jedną z tych dziennikarek, które doskonale zdają sobie sprawę z tego, że w dzisiejszych czasach obecność w sieci jest niezwykle ważna dla budowania popularności. Dlatego też jest osobą aktywną na portalach społecznościowych. Posiada swoje konta na Instagramie, gdzie obserwuje ją 265 tysięcy osób oraz na Facebooku.

W przypadku FB cieszy się nieco mniejszą publicznością, ponieważ jej profil obserwuje 166 tysięcy użytkowników. Co ciekawe, prowadząc swoje profile Marzena Rogalska skupia się przede wszystkim na swojej pracy oraz dokonaniach zawodowych – niechętnie dzieli się szczegółami i kadrami ze swojego prywatnego życia.

Marzena Rogalska – ciekawostki z życia

Niewiele osób wie, że Marzena Rogalska należy do grona osób, które chętnie podejmują się nowych aktywności i lubi realizować się w nowych rolach. Z tego właśnie powodu zajęła się również dubingowaniem postaci w filmach oraz animowanych produkcji. Ma za sobą rolę w filmach takich jak “Harry Potter i Zakon Feniksa”, “Psy i koty: odwet Kitty”, “Edek Debeściak” czy “Przygody Sary Jane”.