Kim jest Olga Łasak? Życie prywatne, mąż i dzieci

W naszym kraju nie brakuje uzdolnionych i pięknych artystek, które wciąż nie przebiły się do szerszej publiczności, mimo iż bardzo na to zasługują. Olga Łasak z całą pewnością jest taką osobą. Uznana artystka kabaretowa, aktorka oraz wokalistka wciąż pozostaje poza głównym nurtem celebrytów. Dlatego też przygotowaliśmy artykuł, w którym znajdziesz wszystkie najważniejsze informacje dotyczące Olgi Łasak, dowiesz się jak przebiegała jej kariera oraz jak wygląda jej życie prywatne. Serdecznie zapraszamy do lektury.

Olga Łasak – wiek i miejsce urodzenia. Krótki życiorys

Olga Kamila Łasak, bo tak brzmi pełne imię i nazwisko artystki urodziła się 3 lipca 1988 roku na podkarpaciu. Jej rodzinną miejscowością jest Bielsko-Biała, z czego jak sama mówi jest bardzo dumna.W tym roku skończy więc 35 lat.  W wywiadach nie ukrywa, że czuje się góralką i chętnie kultywuje tradycje swojego regionu. Posiada wykształcenie pedagogiczne, jednakże uczyła się również w szkole wokalno-baletowej przy gliwickim Teatrze Muzycznym. Pozwoliło jej to na wszechstronne zadbanie o swoje liczne talenty i pozwoliło na wykonywanie różnorodnych zadań w ramach swojej kariery zawodowej.

Olga Łasak i jej kariera

Podstawą kariery Olgi Łasak jest oczywiście twórczość kabaretowa. Kobieta jest członkinią kabaretu Czesuaf oraz gościnnie występuje w skeczach Kabaretu Moralnego Niepokoju, Kabaretu Młodych Panów czy formacji Paranienormalni. W jej życiu pojawiły się również role aktorskie. Ostatnią, którą Olga pochwaliła się na Instagramie jest jedna z głównych ról w filmie “Czekając na miłość” gdzie wystąpiła w towarzystwie innych osób znanych ze sceny kabaretowej oraz aktorów.
Warto wspomnieć również o tym, że kariera Olgi Łasak nie opiera się wyłączie na życiu medialnym. Doskonałym przykładem jest fakt, że uczyła w szkole aktorskiej im. Agnieszki Osieckiej oraz pracuje z dziećmi i młodzieżą. Co więcej, Olga Łasak jest osobą, która zdobyła wiele nagród i wyróżnień. Wśród zdobytych przez nią nagród wymienić możemy wyróżnienia takie jak:

  • Zwycięstwo w Koncercie Jubileuszowym z okazji 25-lecia “RYJKA” konkurs o “Złote Gacie” z kabaretem Czesuaf w 2021 roku
  • 2021 I nagroda w konkursie głównym oraz nagroda publiczności Rybnickiej Jesieni Kabaretowej “RYJEK” z kabaretem Zdolni i Skromni w roku 2021
  • Melodyjna Nagroda im. Artura na Rybnickiej Jesieni Kabaretowej[9] „RYJEK” – 2018
  • I nagroda w konkursie głównym Rybnickiej Jesieni Kabaretowej[10] „RYJEK” z kabaretem Czesuaf – 2017
  • Srebrny Klucz w Ogólnopolskim Festiwalu im. Jonasza Kofty „Moja Wolność”, zdobyty w 2016 roku.

Olga Łasak jest osobą, która rozwija swoją karierę na wielu różnych polach. Dlatego też od pewnego czasu jest aktorką dubbingową, która użyczyła swojego głosu postaciom z filmów takich jak “My Little Pony”, “Beniamin Blumchen” czy “Ciekawski George”. Ponadto brała udział w programach telewizyjnych takich jak “Szansa na sukces” czy “Dance, dance, dance”.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Olga Łasak (@olga.lasak)

Olga Łasak – czy ma rodzinę?

Olga Łasak, mimo faktu, że jest osobą medialną dba o swoją prywatność oraz stara się chronić swoich bliskich przed atakami mediów. Dlatego też nie wiemy zbyt wiele o jej rodzinie. Nie zdradziła publicznie informacji na temat swoich rodziców – nie wiemy jak się nazywają oraz czym się zajmują. Nie mamy również informacji na temat tego, czy znana artystka kabaretowa posiada rodzeństwo.

Olga Łasak – stan cywilny. Kto jest jej mężem/partnerem?

Nieco więcej wiemy na temat jej związku. Olga Łasak od lat związana jest ze swoim managerem Pawłem Gniweckim, który zajmuje się również managementem kabaretu Czesuaf, do którego należy Olga. Mężczyzna oświadczył się Oldze w 2018 roku. Do tej pory para nie zdecydowała się jednak na ślub. Jeśli chodzi o poprzednie związki Olgi Łasak niestety, nie wiemy o nich zbyt wiele.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Olga Łasak (@olga.lasak)

Olga Łasak – czy ma dzieci?

Olga Łasak jest osobą dość dobrze chroniącą swoją prywatność. Nic więc dziwnego, że wiele osób zastanawia się, czy jest mamą. Odpowiedź brzmi: nie. Artystka nie posiada obecnie własnych dzieci. Nie wypowiada się również na temat swoich przyszłych planów dotyczących macierzyństwa. Trudno jest więc wskazać, czy zdecyduje się na potomstwo w przyszłości.

Olga Łasak – Facebook i Instagram

Jak możemy się domyślać, artystka jest obecna w mediach społecznościowych, które są najlepszą platformą do zdobywania nowych fanów. Olga Łasak obecna jest zarówno na portalu Facebook, gdzie obecnie obserwuje ją 17 tysięcy osób, jak i na Instagramie gdzie udało jej się zgromadzić prawie 40 tysięcy obserwujących. Olga Łasak chętnie dzieli się scenkami z życia codziennego, podróży, wyjazdów oraz swoich występów, o których często informuje również na bieżąco dzięki instastory. Dzięki temu jej fani mają poczucie, że wiedzą co dzieje się z ich ulubienicą oraz mogą nawiązać bezpośredni kontakt. Olga Łasak należy bowiem do tych osób, które chcą mieć możliwość korespondowania ze swoimi fanami.

Olga Łasak – ciekawostki z życia

Jedną z najbardziej zaskakujących i spontanicznych chwil w życiu Olgi Łasak był niewątpliwie moment jej zaręczyn. Jak wspominaliśmy, miały one miejsce w 2018 roku. Jej partner zdecydował się jednak na dość nietypową ich formę i oświadczył się artystce na scenie, podczas jej występu z kabaretem Czesuaf. Olga była bardzo zaskoczona, ponieważ kompletnie nie spodziewała się takiego obrotu wydarzeń